Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem przy wymanie żarówki H-7 - wyszła z


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeczytałem już chyba wszystkie posty na temat wymiany żarówek ale nic nie spotkałem co by mi pomogło. Mam taki problem zabrałem się do wymiany żarówki od świateł mijania (h-7) robiłem to 4 raz w tym samochodzie ale tym razem żarówka była tak zapieczona że nie mogłem wypiąć jej z obudowy przy którymś pociągnięciu żarówka wyszła ale z jakąś metalową oprawką (ta w której powinna się zapiąć) i tu mam pytanie do kolegów czy można tą metalową obudowę ponownie obsadzić (zaczepić) w reflektorze będę wdzięczny za każdą informację na ten temat.

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że bez demontażu reflektora się nie obędzie, żeby zrobić to dobrze. Wcześniej proponuję wyjąć akumulator i spróbować komfortowo dostać się "od tyłu". Czy da się to zamontować ponownie, raczej tak, jeśli nie na oryginalnych mocowaniach, to pewnie poxipol da radę. Ale głównie to musisz widzieć co robisz.

Jakbyś mógł dorzucić jeszcze jakieś zdjęcia, nawet z komórki, to mogłoby pomóc w ustaleniu problemu i jego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

veinte, ten film doskonale pokazuje jakimi lewusami są angole. 45 minut wymienia gość żarówkę - to u nas w serwisie szybciej wyjmują turbinę z 1.5 dCi. Jest też specjalista od wymiany żarówek w MII i jemu zajmuje to mniej niż 5 minut jedną ręką, drugą trzyma kanapkę i jedyne co mu potrzebne do szczęścia to żarówka i skręcone koła. Prowadzący się podniecili tematem bo sami nic zrobić nie potrafią poza komentowaniem i na 99% sami jeżdżą do serwisu z pierdołami.

Może to tylko nieudana reklama Golfa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie zgodze ze oni sa lewusami. Na wlasnej skorze sie o tym przekonalem i wrecz niesamowite jest, ze nauczony zostalem w domu poprzez chocby wspolprace z ojcem rzeczy, ktore wykonywalem w Anglii lepiej niz "specjalista"!

Achhhh...

Ciekawe kiedy bedzie mi pierwszy raz dane wymieniac zarowke <ok> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Problem wymiany żarówek już tyle razy przećwiczyłem. Tyle, że sam nie wiem czy je prawidłowo osadziłem. Problem tkwi w tym, że w refletorze od świateł mijania nie widzę żadnej sprężynki. Być może po osadzeniu muszę ją przekręcić. Jak ma większą wiedzę proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!