Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problemy ze skrzynią biegów


bizon

Rekomendowane odpowiedzi

Data 1 rejstracji 28.03.2001

Przebieg 800000tys

Okres użytkowania 2 lata

 

Dotychczasowe usterki w moim samochodzie to :

-wymiana 8 cewek zapłonowych w tym nie wiem ile mnie jeszcze czeka wymian gdyż w serwisie powiedziano mi że to jest wada fabryczna że one tak strzelają to dlaczego po wynianie na nowe są wkładane te same tej samej firmy moze trzeba by poszukać innej firmy która zajmuje się podobnyni rzeczami i lepszej jakości . Ostatnio założyłem bosch

- następnie są drgania na silniku z ty serwis Renault nie mógł sobie poradzić zostało ponoć w całości sprawdzone !!!

-zapalała się lampka od emisji spalin w serwisie stwierdzono wadę cewek zapłonowych po wymianie cewek lampka zapaliła się w przeciągu 2 m-cy stwierdzono że to moze być zła jakość paliwa tankuje tylko na stacjach SHEL. lampka została ponownie wymazana z pamięci komputera

-został sprawdzony też katalizator jest ok i sonda

- a drgania na silniku jak są tak są zostają przenoszone na dżwignię zmiany biegów i do kabiny są odczuwalne nawet na tylnej kanapie !

poduszki były sprawdzone ale też zostały wymienione na skrzyni biegów i na silniku strasznie mi ta dzwignia lata od biegów jak zrywam go gazem i momentalnie mu odpuszczam nawet jak bieg jest włączony to odchylenia w lewo i w prawo są nawet 10cm

TO TAK W SKRUCIE OPiS MOJEGO AUTA firmy Renault !

Może będziecie mogli mi pomóc z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!