Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

podpowiecie coś?


janusz35

Rekomendowane odpowiedzi

takie ogłoszenie akurat z mojej miejscowości:

http://otomoto.pl/renault-scenic-1-9-dci-C8207539.html

Szukałem nieco młodszego ale ten akurat jest dośc dobrze wyposażony. Widziłem to ogłoszenie juz w marcu ale wtedy cena była raczej zaporowa coś koło 23tys zł. Teraz cena jest juz realniejsza i pozostaję jeszcze do negocjacji ;-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze nie widzę ale czy nie brakuje wyłącznika ESP?

- regulacja świateł

- LT elektryczna szyba

- PT elektryczna szyba

- blokada tylnych szyb

- regulacja natężenia podświetlenia deski

- ????

 

i co to jest EDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dla mnie brzmi sensownie to przebieg, akurat podobnego w samochodzie z tego rocznika i z takim silnikiem można się spodziweać prędzej niż klasycznych 145000km <ok> Na zdjęciach wygląda ładnie, obejrzeć z bliska, pokopać w ASO jeżeli warto i ewentualnie kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W weekend jadę oglądać Scenica 1.9 dCi:

http://otomoto.pl/renault-scenic-klima-1-9dci-C8766447.html

Na co musiałbym zwrócić szczególną uwagę - byłby to mój pierwszy diesel i na podpowiedziach dotyczących silnika najbardziej mi zależy.

Czytałem troszkę o Scenicach ogólnie i wyczytałem, żeby przyjrzeć się dokładnie przegubom, alternatorowi i pompie - czy coś jeszcze możecie mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mało znam, bo tylko myślę o kupnie Szczeniaka na razie... ale ten pierwszy jak dla mnie miał wyjęte fotele, a to może sugerować kursy jako towarowy...

Drugi za to ma hak - trudno powiedzieć, czy usłyszysz prawdę co było ciągnięte: N126 czy laweta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie faktycznie hak i niczym nie mówi gdyż wiele ludzi zakłada go po to aby zamontować np. bagażnik rowerowy.

Ja też jak założyłem to tylko po to aby podpiąć przyczepkę w celu przewiezienia łóżka na działkę. Tak więc inwestycja póki co wykorzystana jeden raz. Może kiedyś się przyda jeszcze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że raczej nie usłyszysz prawdy, bo często prawda może okazać się zbyt mało prawdopodobna.

Może waśnie tylko do małej przyczepki sporadycznie hak był używany.

Jak dla mnie to właśnie bez foteli i z hakiem dyskryminują potencjalne sztuki do kupna. Oglądałem jednego Scenica I ph II, tylko podejrzanie ładne były tylne fotele. No i zerknąłem na podłogę pod dywaniki... plastik obdrapany jakby woził gruz.

marek_c sam napisałeś "prawie" każdy Scenic ma hak - ale "prawie" robi wielką różnicę. ;-)

Zresztą o ile wiem, to przepisy nie zezwalają na jazdę z hakiem, gdy nie ciągniesz przyczepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą o ile wiem, to przepisy nie zezwalają na jazdę z hakiem, gdy nie ciągniesz przyczepy?

 

Ale nie u nas :-P

Co do haków - Scenic jest autem rodzinnym aż proszącym się do ciągnięcia przyczepy kempingowej i to jest wykorzystywane w krajak takich jak Francja, Włochy czy nawet Anglia. Niestety u nas jest wykorzystywany jako samochód ciężarowy z przyczepką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!