Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zabudowa audio w bagażniku megane 1 ph2


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zabrałem się za zabudowę bagażnika w mojej megance;) Na razie tak jak widać na fotkach jest wycięta podłoga dolna oraz górna. Podpory są tylko do poniedziałku, bo muszę dokupić 8cm. Instalacja tez będzie nowa. Do wykończenia brakuje oprócz tego okleiny oraz pleksy.

 

Co do samej instalacji: kable zasilające 25mm2, bezpiecznik 70A, 2 rozdzielacze zasilania, załączane wzmacniaczy oraz neonów poprzez remote na przekaźniku, 3 x RCA, kable zasilające będą w oplocie nylonowym.

 

Fotki:

 

Materiał<ok> MDF 8mm (100zł)

5445be783d758aebm.jpg

 

Wzorzec;)

2df7ad72db453208m.jpg

 

c7b21dd09eddde4fm.jpg

 

7c3ea56e8865b5e1m.jpg

 

Pierwsza przymiarka góry;)

4450556a4d0ac8c6m.jpg

Z neonami;)

d443b007d1d9cc5cm.jpg

Aktualnie na tym poprzestało:

20ad9d795b1d0a9fm.jpg

Po weekendzie ciąg dalszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bagażnika nie wygłuszałem,tylko zostawiłem oryginalną wykładzinę na spodzie

 

[ Dodano: 2009-06-07, 23:22 ]

Dzisiaj podczas "Tuningowiska" we Wrocławiu dokupiłem kondensator;) W związku z tym chyba jutro przerobię górną podłogę,na szczęście mam jeszcze 1 płytę mdf

a3dc5e380a9cd0e9m.jpg

 

[ Dodano: 2009-06-24, 23:32 ]

Dzisiaj wreszcie skończyłem!!<ok> Wszystko jest już poskładane itp Jedyna rzecz jaka mi została to podłączenie kondensatora,ale najpierw muszę zamówić oczka na 25mm2,bo w Legnicy nie mogę dostać takich dużych... Dodatkowo do auta trafiło nowe radio - jest to pioneer deh-p8600 wysoki model z kolorowym wyświetlaczem i elektryczną windą. Więcej fotek dodam w tygodni, niestety te z montażu będą z telefonu...

 

Kliknij na zdjęcie - otworzy się w pełnym rozmiarze

 

35a7880fe4f4411fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!