Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy taki model będzie pasował do mojej megi?


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba dokupić tylko ramkę bo fabryczne ma szerszą ramkę, i stracisz sterowanie pilotem pod kierownicą, to tyle. resza standart 1 DIN,

Jest tylko kwestia czy ekran się rozłoży bo radyjko w ramce jest lekko głębiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak ekran się rozłoży to będzie zasłaniał kratkę nawiewu <ok>

Poza tym to 5 stów w plecy, jestem teraz na etapie zakupu radia z dvd pod wyświetlacz i trochę poczytałem, dużo podzwoniłem i każdy odradzał mi chińskie wynalazki. Lepiej zainwestować w coś innego. Takie jest moje zdanie i się go kurczowo trzymam <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na produkcję MEDION'u. Jednak tak czy siak - odradzam, lepiej naprawdę dołożyć i kupić firmowe, porządne urządzenie, a nie męczyć się z jakimiś dziwnymi wynalazkami produkcji chińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmowe czyli np. JVC (najwięcej tego na allegro w przystępnych cenach), pioneer, alpine, sony, panasonic itd. Którą firmę wybierzesz zależy od Ciebie.

Jak masz możliwość to przejdź się do MediaMarktu albo Saturna i porównaj chociażby jakość wykonania, od razu zrezygnujesz z "Mejd in Czajna" <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował kenwood lub pioneer , sam teraz rozpatrzam nad zakupem radia dvd ale z tego co widzę różnica jest niezła pomiędzy Chinskimi wynalazkami a firmowymi radyjkami (okolo 400zl)

 

jeśli mogę doradzić nie kupuj badziewiu tak jak koledzy wyżej piszą , dołóż trochę PLN i ciesz się z dobrej jakości dźwięku itp ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POCKI, na allegro można wyłapać w niezłej cenie radia używane, czasami nawet z gwarancją w cenie chińskiego badziewia. Ja wybrałem JVC, czekam już na paczkę, być może w tym tygodniu uda się podłączyć także będę wiedział czy warto i gdzie ewentualnie popełniłem błąd przy wielotygodniowych poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02

z tym się z Tobą zgodzę, ale powiem CI ze niema jak kupić nowy sprzęt i być tym pierwszym właścicielem.

 

wiec podłączaj radyjko i davaj recenzje <ok> jeśli byś mógł podaj model radyjka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja mam trochę inną sytuację bo ekran mam wbudowany i potrzebny mi tylko odtwarzacz. Bawiłem się wysuwanymi ekranami w MM i nie podobało mi się to za bardzo. Alpine owszem, sprzęcik niezły duże możliwości konfiguracji itd ale cena :shock:

Dla porównania z chińskiego "sprzętu" złaził już lakier na przednim panelu, dlatego wyżej pisałem żeby samemu sprawdzić jakość wykonania.

Czekam na JVC KD-DV5101, miało być KD-DV4202 ale jak przyszło do kupna, to aukcje się pokończyły :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i jest tu droga bajka bo masz już wbudowany ekran w samochodzie ,a do tego radyjka co kupiłeś właśnie jak by ktoś chciał kupić i odtwarzać filmy musi do kupić ekranik a tu się wiąże z dodatkowymi kosztami

 

wracając do tematu kolega damian1989k pewnie szuka radia dvd z ekranem 7' wiec tak jak mówiłem zęby coś fajnego znaleźć trzeba dołożyć z (około)200 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, moje używane kupione na allegro też gra. Tylko jak się lekko zgrzeje to płyty nie oddaje. Jak wystygnie wszysttko gra.

Kupowanie używanego sprzętu za taką kasę to jak seks bez gumki na dyskotece w kiblu. Nigdy nie wiesz co wylezie potem.

A ja swoje radyjko też sprawdzałem. Wszystko wydawało sie ok.

Ja bym pozbieral na nowy sprzęt, a jak kasy brak to niestetyy nie ma co sie łaszczyć bo potem ani radia ani kasy. A ewentualna naprawa może przekroczyć koszty sprzętu.

Lepiej kolego pozbieraj jak radzi towarzystwo na lepszy markowy sprzęt, a z używanym jak uważasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!