Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zamontowanie alarmu


valdi-77

Rekomendowane odpowiedzi

andrzej27, wiem że Free User. Ale RS albo wywalał błąd że przekroczony limit osób pobierających albo, że brak wolnego slota co za każdym razem usilnie próbował mnie "namówić" na pełnego usera. Ale dzięki już ściągnąłem z Forum i wielki szacunek dla Twojej pracy. Mam problemy z kierunkowskazami (dałem już post na Forum) i muszę dojść gdzie co i jak. Do tego doszedł mi problem z jednym z siłowników także powoli zaczynam się frustrować Renią i jej przypadłościami. Wcześniej jeździłem Pełgotem 309 ;-) i tam na dzień-dobry wyprułem alarm bo podczas jazdy zablokował mi pompę paliwa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunkowskazy dość łatwo podłączyć albo z przełącznika przy kierownicy ,albo z awaryjnych,najszybciej z przełącznika .Co do siłowników ,jeśli podłączysz z przycisku centralnego z konsoli to zajmie Tobie kilka minut ,jeśli z wiązki z lewej strony (obok sprzęgła)to juz nieco więcej się trzeba namocować .

tu jest temat z alarmem dla ph2,jak widać jest wiele sposobów na podłaczenie tego ustrojstwa

http://megane.com.pl/viewtopic.php?p=13984...ghlight=#139841

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janiol13, próbowałeś z naszego downloada :mrgreen: Jeśli tak, to plik jest w .pdf- ie otwierany w Adobe Acrobat reader-ze. Ja otwieram w Foxit PDF Reader i wszystko chodzi jak powinno. Może nie masz zainstalowanych aplikacji do Pdf-ów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manual napewno zrobiony w PDF-ie ,mam jeszcze zrobiony w Power Point,ale w dziale download dałem adminowi pdf-a .U siebie mam Adobe Reader 8 i tym otwieram janiol13 zainstaluj obojętnie jaki program do pdf-ów.Na maila również dostałeś PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę wam kilka rad ponieważ używam jednego alarmu od ponad półtora roku a wdrugim aucie od pół. Pierwsza sprawa to zabezpieczcie centralki tak żeby nie dostawało się tam powietrze. U mnie niestety w oby dwóch centralkach pojawił się biały nalot na płytce i jednego razu nie daje impulsu na centralny a jednego dostawał inf że drzwi są otwarte choć były zamknięte (nie była to wina czujek w drzwiach). Druga sprawa to przekaźnik odcięcia zapłonu. Chodzi o to żeby przekaźnik nie załączał się gdy włączycie alarm tylko rozłączał obwód zapłonu, a po wyłączeniu alarmu załączał obwód łączac przewody zapłonu. Jeżeli załącza się to przekaźnik będzie pobierał prąd cały czas a pobiera ponad 100mA. Taki prąd rozładuje wasz akumulator od 2 do 5 razy szybciej. Ja już jeden aku wymieniłem a drugi na szczęście uratowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!