Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Usuwanie tematów


SnakeEyes

Rekomendowane odpowiedzi

co za cymbał usunął mój wątek odnośnie zdjęć megane II?? inaczej się tego nie da określić a powód jaki podał jest żałosny i tylko świadczący o tym,żeby dopierdzielić Snake-owi

 

Oto powód usunięcia podany przez zielonego:

 

Twój Temat napisany przez Ciebie na: "FORUM Renault Megane i Scenic ", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

 

Powód: Doczytaj prośbę zakładającego temat :!: (ZAKŁADAJĄCY TEMAT TO JA)

 

PYTAM SIĘ GDZIE JEST ZŁAMANIE REGULAMINU??????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za cymbał usunął mój wątek odnośnie zdjęć megane II?? inaczej się tego nie da określić a powód jaki podał jest żałosny i tylko świadczący o tym,żeby dopierdzielić Snake-owi

Tak nie maiłem nic innego do roboty tylko przywalanie jakiemuś biednemu Snake-owi :) Człowieku nie jesteś pępkiem tego forum i świata. Wylecz się wreszcie z kompleksów.

Wywalałem ostatni post z tego tematu, bo pojawił się wpis komentujący a autor czyli Ty prosił aby tego nie robić.

Jak to się stanęło, że zniknął cały temat :) Nie mam pojęcia. :!:

Stało się i cóż mogę tylko przeprosić i prosić o ponowne zamieszczenie. PRZEPRASZAM.

Za niestosowne zachowanie dostajesz kolejne upomnienie w postaci paska.

Zastanów się czasami zanim coś napiszesz :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie , mi też jakiś cymbalista usunął bo wstawiłem na forum link o tym, że nowy Scenic jest na rynku. Też nie wiem o co kaman ? Chyba wstawie jeszcze raz ale na forum VW i BMW :)

a kajając się za taką niefrasobliwość, że o Renatce wstawiałem proszę o pasek :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: żałosne jest to wasze karanie paskami...tak jak i część modów na tym forum.

Prezes: dorzuć mi jeszcze jednego paseczka,jak to poprawi tobie samopoczucie...

 

p.s. jak nie umiesz usunąć postu to zastanów się nad funkcją jaką tu pełnisz (wytłumaczenie typu: "nie wiem jak to się stało" jest na poziomie podstawówki?)...poza tym jak wywaliłeś cały wątek to wypaqdałoby teraz go przywrócić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnakeEyes, Powiedziałem, zanim coś napiszesz to się zastanów.

powiem tak: żałosne jest to wasze karanie paskami...tak jak i część modów na tym forum.

W regulaminie jest jasno napisane jak się takie sprawy załatwia i gdzie po mojej odp. powinna toczyć się dalej ta dyskusja.

Byłeś przy tym jak akceptowałeś regulamin :) Chyba tak skoro tu jesteś więc nie miej do nikogo pretensji co do konsekwencji :!:

Prezes: dorzuć mi jeszcze jednego paseczka,jak to poprawi tobie samopoczucie...

Chętnie przy kolejnym wykroczeniu to zrobię, nie dla poprawy samopoczucia ale za złamanie regulaminu.

jak nie umiesz usunąć postu to zastanów się nad funkcją jaką tu pełnisz (wytłumaczenie typu: "nie wiem jak to się stało" jest na poziomie podstawówki?)

Po co ten sarkazm :) Też jestem tylko człowiekiem i skoro prawda ci nie wystarczy to sory ale kłamał i dziwnych powodów aby cię uszczęśliwić nie będę wymyślał :!:

.poza tym jak wywaliłeś cały wątek to wypaqdałoby teraz go przywrócić...

Chętnie ale jak wiesz to nie mam takiej mocy sprawczej :!:

W stosunku do ciebie - temat uważam za wyczerpany więc go zamykam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi, Twojego akurat ja wywaliłem i jeśli już się chwalisz, to pochwal się całym wpisem jaki otrzymałeś. Miałeś jasno i wyraźnie napisane że piszesz gdzie popadnie, nawet podaną ścieżkę gdzie i że jest to bardzo nieprawidłowo umieszczone. Zresztą tematy o M III i nowym scenicu III na forum już jest. Czego się wobec tego spodziewałeś, że Ty napiszesz gdziekolwiek a ja będę przenosił :) Nie kolego, jesteś już tu tyle czasu to wiesz jak i gdzie należy posty zamieszczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!