Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nierówna praca silnika


boban666

Rekomendowane odpowiedzi

Do magika od gazu kawałek do przejechania, a jego podejście jest trochę olewające

Instalacja na gwarancji ? Jak już po to zmień gaziarza.

Ewentualnie zawsze możesz pojechać do innego na konsultację, dopóki nie wprowadzi widocznych zmian to gwarancja nie jest zerwana (jeśli ją masz). Ja tak zrobiłem i finalnie zmieniłem gaziarza (olewając gwarancję), ale to już zupełnie inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód po odłączeniu wtrysków LPG przy pracy na PB dławi się cały czas. Magik ma terminy zapisane do 30 maja. Trudno się będzie wcisnąć nawet na robotę. Co do świec 20k zrobiłem na świecach z odstępem 0.9, teraz wsadziłem takie same więc problem ze świecami wykluczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat. Silnik jak zimny kreci od kopa ale po chwili gaśnie i na LPG i PB jak się nagrzeje to obroty lekko falują na jałowym 750->500 obr. Po podkręceniu na 3000 obr i całkowitym puszczeniu gazu obroty spadają do 250 obr aż zapalają się kontrolki a w czasie jazdy przy hamowaniu silnikiem przy ok 1500-1700 obr szarpie silnik.

Wymienione cewki,kable,świece,oraz uszczelka głowicy,ciśnienie dostawało się do układu chłodzenia i pasek rozrządu zmieniony ale to wcześniej i tu pytanie ile zębów powinien mieć pasek 95 czy 96??? K7M 702 90 km

Wyczyszczony krokowiec i przepustnica oraz wszystkie styki.

Jakieś sugestie odnośnie problemu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,

u mnie sytuacja wygląda następująco gdy rano odpalam silnik na benzynie jest ok, rozgrzewa się i włącza się gaz, czyli wszystko ok jak do tej pory, dojeżdżam do danego miejsca, gaszę silnik. Odpalam ponownie (silnik już rozgrzany), oczywiście na benzynie i po odpaleniu faluje na niskich obrotach do tego stopnia, że gaśnie i tak za każdym razem, dopiero gdy go trochę podgazuje, aż do załączenia instalacji gazowej to wtedy już jest ok. Proszę o jakieś sugestie co to może być ?? Dzięki z góry. Pozdrawiam forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!