Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Reklamacja naprawy auta z pół roku


adizaw85

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma się tak przed świętami Bożego Narodzenia dałem auto do naprawy. Mieli zrobić parę rzeczy: naprawa instalacje gazowej, rozrząd, elektrykę. Auto było dwa tygodnie na warsztacie mieli problemy z komputerem z auta i musli go dać to innej firmy. Odebrałem wszytko grało ładnie pięknie. Od paru miesięcy zauważyłem ze ucieka mi płyn chłodniczy. Ale jakoś nie było czasu jechać na warsztat bo sam się na aucie nie znam. Ale będę mieć trasę nad morze czyli ponad 500 km wiec trzeba było to zrobić. Dziś z kumpel na kanale oglądaliśmy to i okazało się ze cieknie z pompy wodnej ze cos tam ułamali i ze prawdopodobnie nie była wymieniana. Co mogę z tym warsztatem zrobić bo minęło dużo czasu i w połowie tego czasu byłem u nich ale to tylko wymienili reduktor z gazu. Faktury mam.

Serdecznie pozdrawiam

Z góry dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompy wody nie widać jest osłonięta plastikową osłoną, która jednocześnie osłania rozrząd i nie da się w niej nic ułamać, jest cała metalowa. Może uszczelnienie puściło, ale możesz to sprawdzić jak ja wymontujesz. Masz instalacje gazową, sprawdź trójniki, one najczęściej ciekną. To są kiepskiej jakości plastikowe elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede musiał poszukac wzoru jak się taką reklamacje pisze.

Ale najpierw pojadę do mechanika żeby to no fachowym okiem zerknął, kumple się dobrze znają ale druga opinia się przyda za czym pojadę do Opola bo tak mam kawałek a jeszcze jest objazd bo drogę robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżę temat, bo może się przydać innym. Jak zlokalizować niewidoczny wyciek płynu chłodniczego po wymianie pompy wody.

Miałem podobny przypadek, okazało się ,że przy wymianie pompy została naruszona magistrala wodna osadzona na oringu na wysokości tej pompy. Wszyscy podejrzewali cieknącą pompę a okazało się co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!