Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

a mam jeszcze takie pytanie.

Gdy wkladam plyte z mapa wszystko ladnie chodzi wyznacza trase (co prawda bardzo dlugo czasami wcale) ale co mnie zdziwilo to ze jak jade normalnie ulica to caly czas jest czerwona ta satelita w gornym prawym rogu ktos wie czego to moze byc przyczyna? oraz ktos wie gdzie mozna zobaczyc czy sie moze antena nie rozlaczyla?

Mowa o carminacie 6000.

Aha i jeszcze z jaka predkoscia powinno sie nagrywac mapy? czy za duza predkosc moze spowodowac wolniejsze jej przeczytanie?

 

Polecam zapoznanie się z regulaminem forum z zasadami pisania postów. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Laguny II (2006r) z nawigacją Carminat 2 (duży kolorowy wyświetlacz). Samochód zakupiłem z oryginalnymi płytami cd 1 - Benelux v25 oraz cd 2 do zmiany języka nawigacji (polskiego niestety nie ma).

Wypaliłem najnowszą płytę z mapą Europy (około 6GB) dedykowaną pod v28 i niestety nawigacja jej nie czyta.

Czy ktoś wie czy jest możliwość zmiany oprogramowania radia tak żeby czytała mapy v28.

Parametry mojego radia są następujące:

Part number: 4R-R2

MW number: 0102

SW number: 0213

Language-Number: 0522

week/year: 10/06

Z boku radia znalazłem jeszcze opis:

RNNR1260002526

RENRNC470-10

FD0206100002526

Czy ktoś wie jaka jest dokładana nazwa mojego radia. Nie jestem do końca pewien czy jest to Carminat 2 (taka nazwa widnieje na oryginalnej płycie z mapą Benelux, która wczytywana jest bez problemu). Na radiu jest tylko nazwa Carminat.

Z góry dzięki za wszelkie informacje ;-)

 

[ Dodano: 2009-05-10, 21:14 ]

Z tego co znalazłem w sieci to prawdopodobnie jest to model Renault Carminat Infromee 2. Zewniętrznie wygląda tak samo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz navi Carminat Infromee 2 to masz tam czytnik cd a nie dvd dlatego ci nie dziala ja mam mape v28 na cd ale nie moge jej wgrac, caly czas mi wywala cd error moze ktos wie o co chodzi jaki jets trik z nagraniem tych plyt. Wczesniej nagralem v27 i chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

masz ksiązke serwisowa tam jest naklejka c.a.r i cztery cyfry to jest kod

[ Dodano: 2009-05-17, 12:24 ]

jaką masz navi? potrzebuje mapy polski do carminat 5000

 

Samo zaakceptowanie regulaminu bez zapoznania się z nim ma swoje konsekwencje. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy potrzebuje kod do radia carnimal mechanik wczoraj mi rozłączył akumulator i radyjko nie działa co robic jechac do serwis czy ktoś mi pomoże?megan 2 rok 2004 dci, :-( ,gg 6145200

 

wyciągnij radio i spisz dane z naklejki na boku i podaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIĘCIE!
:cry: :cry:

 

[ Komentarz dodany przez: DrNO: 2009-05-22, 19:42 ]

Proszę zapoznać się dokładniej z regulaminem, który przeczytałeś, zrozumiałeś i zaakceptowałeś rejestrując się na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje mapy do renault scenica wersja navi to Carminat Informee 2 poszukuje mapy polski najnowszej lub jakiej kolwiek bo teraz nie mam mapy polski a nawigacja ladnie sie prezentuje ale co mi po niej bez polskiej mapy... bardzo prosze o pomoc ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

proszę o pomoc w znalezieniu polskich map do navi carminat wiem że pewnie gdzieś na forum już podano co i jak ale przeszukałem całe i pojęcia nie mam które będą pasować do tego modelu navi:) poniżej foto żeby było łatwiej ogarnąć o co mi chodzi:)

2 pytanie to takie czy jest opcja również żeby gadało to po polsku :D

*foto navi które zamontowane jest w aucie*

2ligex3.jpg

*taki ma wyświetlacz*

2u79g1h.jpg

*okładka z mapami które posiadam brak pl :-(

jpgaw1.jpg

posiadam taką płytę nr: 1

2dsl2zm.jpg

posiadam taką płytę nr: 2

1z1b7a0.jpg

z góry bardzo dziękuje za ew. pomoc :D skąd takie mapy ściągnąć lub może ktoś ma na cd :D to się dogadamy :-P !

Jeśli ktoś potrzebuje tych krajów co ja mam również istnieje możliwość porozumienia w tej kwestii :D

pozdrawiam

 

ps: nie wiem czy to ważne ale w razie co podaje model auta :D

renault megane II sedan, 1.9 dci rok produkcji 2004

[ Dodano: 2009-05-26, 17:04 ]

pomocy potrzebuje kod do radia carnimal mechanik wczoraj mi rozłączył akumulator i radyjko nie działa co robic jechac do serwis czy ktoś mi pomoże?megan 2 rok 2004 dci, :-( ,gg 6145200

wyciągnij radio i spisz dane z naklejki na boku i podaj

jak nie masz jeszcze kodu to daj znać zostawiłem ci info na gg odezwij się, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!