Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

CZeść wszystkim , mam scenica 2003r, i navi jak w temacie , czy dostępne są mapy Polski ew europy wschodniej i czy mozliwe jest spolszczenie tej navi . Dużo przeczytałem ale nie ma info na temat akurat tego beckera . Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam

jestem nowy i proszę o inst. dot. jak sciagnąc mapę Polski do navi carminat 8000. jakieś login i hasło czy co. Nie mogę tego zrobic (dla sprawnych inaczej :mrgreen:

dane z navi HW-Numerr 0101

Sw-Nummer: 0500

CSB SW-Nummer: 4.32

 

Aha i jeszce jedno jak zmienic język i uaktualinic oprogramowanie dzieki

 

Mam podobny Problem nabyłem Megane II z 2006 r, auto z francji z navigą Carminat Nav Informee 2

dane z Navi:

Port Numer 4r-R2, HW 0102, SW 0202 Language 0522, Issued wedin 10/06, może mi ktos powie jak podmnienić soft i zaktualizować mapki, próbowałem siagać zpodanych tu róznich linków i za każdym razem porażka Error.

Jasna ciasna Ł=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyra-2 Odezwij się na PW w sprawie mapy. Na Allegro widziałem, że wgrywają polskie menu do tego, ale za ok.300zł, więc chyba nie warto. Ja wrzuciłem angielski język z płytki do zmiany języka, którą dostałem razem z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam !!! Pomocy posiadam to radyjko z nawi w reno megan scenic 2 z 2004r bawiąc sie płytkami z nawi, wogóle sie nichce teraz odpalić. a wyświetlaczu czas i temperatura a radio się tylko podświetla i gaśnie wciąga i wysówa plytki , Ratujcie co z tym zrobić bo mnie stara zab.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uwaliłeś oprogramowanie (najprawdopodobniej niewłaściwą płytką do zmiany języka?). Najszybszym rozwiązaniem teraz jest kupienie drugiego czytnika lub radia z nawigacją (zależy co masz u siebie), albo szukanie kogoś, kto umie to postawić. Temat chyba był już gdzieś poruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Jestem pod wrażeniem Moja Navi gada po polski i wszysto chodzi :mrgreen: , heh w końcu dziął to jak powinno ;)

 

[ Dodano: 2009-09-25, 16:37 ]

sorry za błędy ale coś mi klaw w dalszym ciagu szwnakuje i doprowadza do rozpaczy :evil:

Jakby kto pytał to moja Navi to Informee 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, jestem posiadaczem renault grand scenic II 1,5dci 04r. Poszukuję mapy Polski do mojego autka. Moja navi według wcześniejszych opisów to carminat 1 5000 model BE 7409, serial 45009289 i potrzebuję map o symbolu SH1 B27, wyświetlacz monochroniczny, na moich płytkach do navi są symbole 1498.665 A-2003 niestety brak Polski. Czy do tej navi jest polskie meni. z góry serdecznie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!