Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie sciągania (jadną CD juz mam) - linki do emule:

 

[CIACH!]

 

 

[linki do nielegalnego oprogramowania :-D prosze przesylac prywatnie, a nie na forum ogolnym. wzgledy bezpieczenstwa. administracja dziekuje za wspolprace :) DrNO]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja mapy ściągałem z: http://ibr.nazwa.pl/uploads/carminat/

Widzę ze pojawiło sie coś w tym temacie o ustawieniu zegara. Z tego co wyczytałem to trzeba posiadać systemową płytę aby ustawić godzinę. Ja niestety nie posiadam tej że płyty. Bardzo mi na tym zależy bo zawsze nie wiem która jest godzina :/ Natomiast posiada oryginalna płytę z zachodnią europy (Niemcy, francja itd.)

 

Mała korekta. Byłem w aucie wsadziłem płytę z mapą, chciałem ustawić godzinę i niestety jak wcisnąłem ok to wyskoczył komunikat ERROR i godzina została nie zmieniona. Wiec jednak trzeba posiadać systemową plytę.

 

pozdrawiam

czekam na odpowiedź

 

[ Dodano: 2007-07-07, 15:28 ]

domin_g, proszę podaj swój nr gg bo chciał bym sie Tobą skontaktować w celu porozmawiania o płytach pobieranych prze Emula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin_g

Jeżeli jesteś pewien, to może nasze navi coś nawalają?? Ja już jestem skłonny prosić kogoś, kto ma oryginały o pomoc, bo właściwie próbowałem prawie wszystkiego. Jest sezon urlopowy, gdyby ktoś pojawił się w moich okolicach / Kołobrzeg-Mrzeżyno/, to byłbym wdzięczny. Kontach telefoniczny na PW, GG, email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

No to jak mam to ustawić. Mam tą płytę z mapami. Płyta jest cały czas w środku radia/nawigacji. Wchodzę w menu nawigacji, następnie setting następnie time i tam ustawiam. Wszystko ustawie następnie wciskam ok i wyskakuje error i godzina jest nadal nie ustawiona. Czy silnik przy ustawianiu musi być uruchomiony czy na wyłączonym. Ja próbowałem na wyłączonym.

 

I skąd ściągnąć płytę z mapą Polski do tej mojej nawigacji??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma być uruchomiony silnik czy nie to nie pamiętam - poprostu raz ustawiłem i dawno tam nie zaglądałem. Troszkę mozna się dowiedzieć z instrukcji serwisowej z rozdziału 73C "SYSTEM TELEMATYKI POKŁADOWEJ" < ftp://renault:[email protected] dalej do manuale/megane i plik "Megane II MR.zip" zeszyt 364-MEGANE-8 > Mozna tam znaleźć jak uruchomić tyrb diagnostyki radia, tryb expert, rozrysowane jest menu i inne ciekawe rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze poczytam, ale nie idzie wejść w to. Prosił bym o jeszcze raz podanie strony.

 

pozdrawiam

 

[ Dodano: 2007-07-07, 22:13 ]

No niestety na uruchomiony silniku też nie idzie ustawić godziny. Czytałem gdzieś ze trzeba najpierw wy kalibrować aby ustawić godzinę. Tylko jak to wy kalibrować?? Proszę o pomoc

 

 

pozdrawiam

 

[ Dodano: 2007-07-08, 16:58 ]

jeszcze jedno małe pytanie. Wyczytałem iż przed ustawieniem zegara trzeba wy kalibrować system. Teraz mam odnośnie tego pytanie. Jak taka kalibrację przeprowadzić??

 

pozdrawiam

i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Słuchajcie jestem z tej dziedziny dość zielony i myślę ze kilka osób również by byłozadowolone gdyby ktoś powiedział dokładnie jak zrobić żebymieć działającą nawigacje z polską mapą.

stoję przed takim problemem sporo czytałem ale i tak nie wiem jak to jeść. Pomóżcie bo sam nie dam rady. mam carminat z monochromatycznym wyświetlaczem czyli tgz. carminat 5000 gdzie znaleźć mapę polski do tego i jak ją wgrać żeby działało.

pozdrawiam wszytkich i liczę na pomoc :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety nadal nie udało mi sie ustawić godziny. Przeczytałem instrukcje o tym wszystkim. Pisza w niej ze trzeba wykalibrować. I wchodzę w pod menu (tak jak każą w instrukcji) i jak zaczynam kalibrować to pisze proszę czekać i wyskakuje komunikat: Wait for GPS reception calibration ride impossible i za tym dada i godzina (która sie nie zgadza) i na koncu NO FIX I nie mogę już wogóle wejść do menu nawigacji bo wyskakuje ten komunikat

Proszę o pomoc co z tym zrobić bo zaczynam sie załamywać ze nie ustawiej godziny :-(

 

pozdrawiam

I naprawdę proszę o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!