Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio Philips DC722 i zmieniarka Kenwood KDC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;-)

Planuję w najbliższym czasie podłączyć do mojego radia (kaseciak Philips dc 722) zmieniarkę. Że mam możliwość kupić za grosze zmieniarkę Kenwooda KDC-C602 na 10CD i prawdopodobnie tak zrobię, chcę wcześniej upewnić się, czy będzie to ze sobą współpracować.

Na stronie [ciach]tudio24.prv.pl wspomnianej w sporej ilości postów znalazłem informację, że CHR do radia podłącza się przez kostkę ISO C10 (poniżej fotki). W zmieniarce występuje zaś 13 pinowy interfejs z okrągłą wtyczką. Przy wszelkich konwersjach i przejściówkach na opisie kenwooda jest info, ze wszystkie 13 przewodów musi być podłączone bo inaczej zmieniarka może działać nieprawidłowo. Czy jest taka możliwość na kostce 10 pinowej? Czy ktoś spotkał się z taka sytuacją i czy jest w stanie pomóc mi rozszyfrować skróty w poniższej tabelce i przełożyć je z jednego interfejsu na drugi (przy informacjach dotyczących tego co powinno być podpięte na poszczególne piny)? Znam się trochę na elektronice, ale nie do końca na car audio;)

Zaznaczam, ze google w tej kwestii nie ma dla mnie odpowiedzi, przynajmniej do 6 strony w głąb, na forum o kenwoodzie też niewiele pisano. :roll:

 

interfejs philips: gniazdoisophilips.png interfejs kenwood: interfejskenwood.png

 

opis wtyku philips: opiswtykuphilips.png opis wtyku zmieniarka: opiswtykukenwood.png

 

narazie wiem ze powinienem połączyć 5i7 radia z 3 zmieniarki, 8-8, 9-12. 6-2 ale co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!