Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Progi do coupe


sarinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Szukam progów (nowych) do coupe. Nigdzie nie umiem znaleźć w internecie. W hurtowniach też ciężko. Orientujecie sie gdzie mogę dostać? Szrot odpada. Nie chce starego syfu. Orientuejcie sie czy można progi do megane hatchback jakoś pociąć i wykorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuejcie sie czy można progi do megane hatchback jakoś pociąć i wykorzystać?

Od htb są dłuższe i inne. Nie chcesz "starego syfu", a kombinacje z nowymi progami będziesz przeprowadzał, gdzie progi odpowiadają w dużym stopniu za sztywność auta.

Nie spotkałem jeszcze progów do Coupe w zamienniku. Najlepszym wyborem jest wycięcie z innego auta bo utną Ci jak będzie blacharz chciał, a dodatkowo będą też ocynkowane.

Trochę już było napisane w tym temacie:

http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=13704...ogi++przegl%B1d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załączyłem fotki progów które mogę wyciąć. czy myślicie że one się nadają? te uszkodzenia mechaniczne to sprzedawca mówi ze są po lewarku. W pewnym miejscu jest strzał w bok ale czy to też jest ważne? ten tył? Dodatkowo sprzedawca mówi że nie ma wogłóle rdzy na tych progach. Dzięki za pomoc :]

re_progi_z_megane.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż foto swoich progów bo nie wiadomo który element potrzebujesz. Być może nie będzie trzeba wstawiać całości, co zaoszczędzi Ci łączenia na błotniku i szpachlowania. Jak juz masz wstawić razem z błotnikiem to szukaj progów w stanie idealnym, jest ich pełno. Im lepszy próg kupisz, tym mniej roboty będzie miał blacharz, a co za tym idzie możesz wynegocjować lepsza cenę za robociznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie szukaj w bardzo dobrym stanie. Co z tego że wytnie Ci progi, jak będziesz musiał je łatać? Dodatkowe spawy - dodatkowa szansa na pojawienie się rdzy. Jak już wyżej pisałem używane będą ocynkowane (pod warunkiem że nie były wcześniej robione) i jak takie wstawisz to dobre zabezpieczenie spawów znacznie wydłuży Ci korzystanie z tych progów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!