Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak otworzyc tylne drzwi?


Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie. Fajnie tu opisane otworzenie tych drzwi..wyrwij zamek,śrubokrętem wcisnij i powinny się otworzyć drzwi.. Od zewnątrz nie ma szans aby otworzyć tylne prawe drzwi..od zewnątrz masakra dojście do zamka. Przy klamce patrząc od zewnątrz nie ma nic co by łączyło klamkę z zamkiem. Ciągnąć cięgja zero reakcji. Namacalem ręką ten element który jest chyba tu nawet pokazany ma zdjęciach. Zero części która (tak mi się wydaje) powinna łączyć się z klamka. Widać przy klamce oczko w które powinno być włóżone cięgło..2godz walczyłem i nic-wciąż nie mogę otworzyć tych drzwi.prócz porysowanych rąk po przez mały otwór dojścia nie udało mi się nic zrobić.:mrgreen: naprawiał ktoś to u mechanika? Jaki koszt całości naprawy? Nie mówię tu o ASO:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

715ce6cda0.jpg

 

Spróbuj tak jak napisałem. ewentualnie z tyłu zamka jak włożysz renkę też będzie taki swobodnie latający (pręt z gwintem od śrubki ;]) i trzeba go pociągnąć chyba w dół.

 

Myślę że cena nie będzie duża ale jeśli ktoś się zna bo jak pojedziesz do takiego co nigdy tego nie robił to będzie gorzej robić ja Ty i jeszcze coś uszkodzi.

Edytowane przez Pawel_Pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel_pl dzięki wielkie za pomoc..ale sęk w tym że wkładając rękę nie wyczuwam tego elementu co opisywałes. Tylko jest ten mechanizm chyba ten co na zdjęciu nawet pokazany. Obudowany koloru jasnego. Nie ma przy nim tego cięgja który był łącznikiem do klamki. Nie mam już pomysłów jak szukać tego cięgja za które mam pociągnąć w dol jak pisałes-aby drzwi się otworzyły..strasznie mały manewr ruchów dojścia w tych drzwiach-masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

HELP ja mam taki zamek jak na foto z centranym i przełaczylem blokade zeby dzieci nie otworzyły drzwi teraz nie moge drzwi otworzyc ani z wewnątrz ani z zewnątrz klamką :( - tapicerke mam rozebrana ale nie wiem jak otworzyc HELP

cięcie

lapka2.gif

Regulamin dodawania zdjęć

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!