Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Lampy do Scenica II


Rekomendowane odpowiedzi

Uchwyty od lamy są chyba w innych miejscu co widać na zdjęciu. Do tego te lampy które chcesz włożyć, to lampy ksenonowe. Musisz mieć spryskiwacze do tego i system samo poziomowania. Przypuszczam też że te wtyki do podłączenia też będą inne, bo ty masz pod H7, natomiast tu jest żarnik D2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszystko opiera sie na przypuszczeniach.

Mi sie wydaje ze uchwyty powinny podejść nie wiem jak z kostka. Rozwazam zamiane (typy na dole).

Bo chcialbym zamienic te lampy co mam na:

- scenicowe II ph I xenonowe

- scenicowe II ph II soczewka bez xenonu

- scenicowe II ph II xenonowe

Czy ktores podejda. Mniejsza z tym czy maja uklad samopoziomowania czy spryskiwacze. Spryskiwacze zamontuje.

Chodzi mi o to ze strasznie nei podobaja mi sie te lampy co sa.

W kazdym samochodzie ktory mialem zmieniac na soczewke bo mi sie lepiej na takich jezdzi.

Widze ze nikt tego na forum nie robił.

Jest gdzies na forum podrecznik zrob to sam do Scenica II?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza z tym czy maja uklad samopoziomowania
chyba nie takie to proste. Xenony musz mieć ten układ.

Poszukaj postów kolegi sei08, coś mi świta, że miał też taką chęc i chyba to gdzieś opisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie będzie tak łatwo z elektyką.Wtyczki nie pasują a silniczki do sterowania wysokością świateł na bank nie będą pasowały do instalacji bez ksenonów(inne napięcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś manual na przeróbkę ze zwykłych na xen w MII.Myślę tak u siebie zrobić,ale już nie w tym roku,bo inne wydatki są.Tylko na lampach z xenonem przed liftingiem.Te po liftingu mają chyba inny lekko kształt i do zderzaka przed liftem nie podejdą.Mocowanie samych reflektorów jest takie samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten poradnik super sprawa z przerobieniem.

Chodzi o zwykłe przełożenie lamp. Nie chce aby silniczki działały itp.

Chce miec soczewke czyt. zeby auto wygladalo.

Na tych lampach nie podoba mi sie.

Chce zalozyc nie koniecznie z xenonem, ale moze lampe od poliftowca bez xenonu. Czy ona podejdzie? Raczej uchwyty beda takie same z tego co wiem.

Ale jak z kostka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zwykłe przełożenie lamp. Nie chce aby silniczki działały itp.
to nie jest takie proste kolego.Jeżeli nie przerobisz elektryki,tzn jezeli silniczki nie będa działaly to lampy ksenonowe będą oświetlać max 5m przed autem.Po prostu nie podniosą się :-/

Przejrzyj posty kolegi Choina...bardzo ładnie opisał całe zagadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u gościa,co handluje częściami do Renault,bo musiałem kupić sobie wkład lusterka i przy okazji spytałem o lampy. Powiedział,że gdyby zmienić lampy na te po lifcie,to trzeba też zmienić zderzak,ślizgi pod lampami i mocowanie zderzaka. Czyli nie opłaca się taka przeróbka. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!