Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Warto??


szrek

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, komora silnika błyszczy się jak psu jajca, a przy 171k to raczej tam syfek powinien być, auto jak widać było ostro picowane, ponadto rura od dolotu jest połatana na taśmę i jakieś inne ustrojstwa :evil: gałka zmiany biegów to na tym zdjęciu wygląda na zniszczoną na masakrę, aż z niej coś odpada....

 

Moim zdaniem wielki PIC i auto ma nie 171 a z 300k przebiegu

 

zresztą przejrzałem inne aukcje tego użytkownika, wszystkie auta picuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojinau, tez o tym myslałem, na pierwszy rzut oka auto bardzo sie podoba.

Martwi mnie to ,że tak odpicowane ale pewnie po to aby coś ukryc i "zaślepić" potencjalnego kupującego. Nie ma co się napalać, poprostu szukam dalej :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawe lusterko jest czarne, lewe w kolorze.

Ja bym nie dramatyzował i obejrzał to auto na spokojnie, Płock nie jest daleko. To że auto jest odpicowane to już standard przy sprzedaży. Gdybyś się zdecydował na obejrzenie tego auta i sprawdzenie w ASO w Płocku (Pasikowski) to daj mi znać, może uda mi się pomóc <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś się zdecydował na obejrzenie tego auta i sprawdzenie w ASO w Płocku (Pasikowski) to daj mi znać, może uda mi się pomóc

szrek, tym bardziej, że sprzedający zaznaczył możliwośc sprawdzenie auta. Może warto spróbować. Przy wizycie w ASO powinno dać się ustalic przebieg choć w przybliżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wizycie w ASO powinno dać się ustalic przebieg choć w przybliżeniu.

Wystarczy, że pracownicy spojrzą na elementy auta (wnętrze i nie tylko) i będą wiedzieli o co chodzi. Poza tym można zadzwonić do ASO i zapytać czy auto było kiedykolwiek serwisowane - jeśli tak to będą mieli je w komputerze, wystarczy podać numer rejestracyjny/nazwisko/VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym można zadzwonić do ASO i zapytać czy auto było kiedykolwiek serwisowane - jeśli tak to będą mieli je w komputerze, wystarczy podać numer rejestracyjny/nazwisko/VIN.
żeby to był takie proste. ;-) Ja musiałem przyjechać z dowodem a w kilku ASO odmówili zasłaniając się tajemnicą lub brakiem możliwości sprawdzenia. Niemniej się udało :->
Wystarczy, że pracownicy spojrzą na elementy auta (wnętrze i nie tylko) i będą wiedzieli o co chodzi
Tym bardziej uważam, że warto go sprawdzić <ok>.

A przy twoich konszachtach ;-) na pewno pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem przyjechać z dowodem a w kilku ASO odmówili zasłaniając się tajemnicą lub brakiem możliwości sprawdzenia.

Zgadza się, ale dużo zależy od serwisu.

Trochę OT na sobotnie przedpołudnie:

Jakiś czas temu straciłem kod do radia w Citroenie (odłączony akumulator). Szukałem w necie programów do rozkodowania, pytania na forach (m.in. eservice.info) itp itd, dużo zmarnowanego czasu. Do serwisu w Płocku nie jechałem bo raz już im zapłaciłem 100zł i czekanie 2 tygodnie ( :!: ). Usiadłem przed kompem, znalazłem telefony do serwisów Cytryny w Wawie i zacząłem dzwonić.

Odpowiedzi:

1 serwis: Można zdjąć kod, trzeba się pojawić z autem, dowodem rejestracyjnym i osobistym (musi być właściciel pojazdu), koszt 50 zł.

2 serwis: to samo

3 serwis: to samo + podpięcie pod komputer 100zł bo muszą sczytać dane z szyny CAN, ustalić czy radio jest od nowości w aucie i inne rzeczy, których już nie pamiętam :shock: Jak mu powiedziałem, że w tym aucie nie ma szyny CAN i żeby ze mnie głupka nie robił to od razu zmienił zdanie, sprawdził coś w kompie i powiedział że wystarczy podjechać i dostanę kod w cenie tylko 50 zł, od ręki.

4 serwis: Krótka rozmowa, facet poprosił o VIN, powiedział że ma numer tylko trzeba się pojawić osobiście (dane osobowe), to nawet mi go wklepią za darmo. Powiedziałem, że będę musiał podjechać specjalnie z Płocka, więc podjadę przy okazji. Na to gość powiedział, że po co mam się fatygować, sam podał kod, bez zbędnego gadania, życzył mi jeszcze miłego dnia i tyle.

Wniosek jest krótki: wszystko zależy od serwisu i podejścia do klienta. Sorry że się tak rozpisałem, ale miałem akurat wolną chwilkę <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest krótki: wszystko zależy od serwisu i podejścia do klienta
zgadza się w 100%. Przeszedłem te samą droge przy próbie ustalenia przeszłości mojej Meg :->
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jestem w kropce :cry: Nie daleko a auto bardzo podoba sie mojej zonie. Chyba sie skusze na wyjazd do Płocka, tym bardziej że na obecną meganke zony mam juz kupca. Raz się zyje. Dzięki chlopaki za podpowiedzi <ok>

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tanio. Poza czarnym lusterkiem z lewej strony nie rzuciło mi się w oczy nic szczególnego. Elementy też wyglądają na dobrze spasowane, ale to trzeba by sprawdzić na żywo. Wnętrze też chyba nie jest zbyt mocno zniszczone. Zobaczyć można, ale moim zdaniem jak blachy będą w porządku, to haczyk może być w mechanice. Może, ale nie musi <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!