Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Warto??


szrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Szczeniak w automacie na pewno bezwypadkowy nie jest. Raz szczeliny maska/błotnik - od pasażera prawie brak od kierowcy kanion że palca idzie wsadzić. A dwa nie ma okazji. Jaka cena takie auto. Brutalne, ale prawdziwe <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest krótki: wszystko zależy od serwisu i podejścia do klienta. Sorry że się tak rozpisałem, ale miałem akurat wolną chwilkę :idea:

 

Dużo zależy od tego, kto siedzi z drugiej strony telefonu... Dzwoniłem do Rzeszowa i odebrała pani. Dowiedziałem się, że przez telefon mogą podać ostatni zapisany stan licznika na podstawie VIN. Na drugi dzień odebrał pan i dowiedziałem się, że informacja jest płatna.

W Przemyślu wszystko jest płatne <ok> Tu byłem po kody do imo i radia... Do radia nie pasował... wyciągnąłem radio i był na radiu zapisany :idea:

 

Dzwoń i pytaj po serwisach, może podadzą ci telefonicznie ostatni zapisany stan licznika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szrek, myslałem że dałeś już sobie spokój z Renówkami ;)

Ładny i ma niezłe wyposażenie. Dziwne że kierownica nie jest skórzana w wersji z nawigacja, climatronikiem i elektryką wszystkich szyb.

 

Czy to prawda że aby zmienić rozrząd w 2.0 trzeba wyciągać silnik?

Bajka, jest ciasno, ale można to zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nastąpiło dzisiaj i... delikatnie pisząc bronius miał rację. Złom, szrot, parch i grat. Malowany (dosłownie) każdy element, podszybie zapylone lakierem, tylne drzwi lewe z modelu sprzed liftu, nadkole szmaciane upaprane lakierem, obtarty tylny zderzak, dach lakierowany - przy przedniej szybie odcięcie koloru jak na szachownicy. Prawa strona cała robiona, szczeliny majster ustawiał po pijaku, drzwi oklejone czarną taśmą nieoryginalną. Przód też nie pasuje, brak uszczelek przy lampach. Nawet nie fatygowaliśmy właściciela żeby otwierał grata bo nie było sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu dziękuje koledze meganecoupe02, za pomoc w oględzinach tego parcha, wykazał się dużą wiedzą i fachwym podejsciem do tematu,meganecoupe02, wielkie ukłony w Twoją stronę i jeszcze raz dzięki za pomoc i poświęcony wolny czas ;)

 

 

Ps. takiego szrota dawno nie widziałem , ja spaliłbym sie ze wstydu jak bym tak kłamał jak gośc z komisu. Maja ludzie tupet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szrek, z doświadczenia wiem, że bardzo wygodne i wdzięczne wozidełko. (tu jest automat, praktyki nie posiadam wiec trudno mi się wypowiadać o tej skrzyni) Poza tym z fotek wynika, że całkiem fajny stan i wyposażenie jak za te pieniądze. Warto by jednak podjechać, albo wysłać kogoś co ma bliżej na rekonesans, by namacalnie stwierdził jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!