Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane II 1.5 dCi 85 KM Authentique Societe VAN


TomekACM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

opcja jest, tylko że nieopłacalna (moim zdaniem) bo tak: koszt kanapy, zagłówków, być może jakiejś wykładziny etc. i co najważniejsze 5 osób = 5 pasów bezpieczeństwa w aso cena jednego od 700 zł, czyli wychodzi jakieś 2100 zł za same pasy + robocizna, dodatkowo jeszcze tzw. prebudowa i przegląd - to znowuż na specjalnej stacji z uprawnionym diagnostą łącznie ok 200 zł i koszty rejestracji. Przy takiej modyfikacji koszty i ganiania bardzo dużo, a nikt ic tego nie zwróci przy ewentualnej odsprzedaży, także jak napisałem na górze nieopłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet pasow tyl z napinaczami na allegro jest w tej chwili za 550pln.

Kanapa+boczki - mysle, ze jakies 1000-1200pln.

A wykladzina to grosze. Do tego rejstracja + robocina. Ale to zadna filozofia. Mysle, ze 2500 max trzeba wylozyc.

 

 

Nie wiem tylko, czy przednie fotele sie kasuja :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby przerobic societke potrzebna jest tylnia kanapa + 3 pasy + plastiki na caly tyl. Societka ma zupelnie inne plastiki od slupka srodkowego. Trzeba zwrocic uwage czy oba fotele przednie sa pochylane. Troszke zabawy z tym jest, ale samemu da sie przelozyc bez problemu. Jedyny problem to zeby kolor tapicerki sie zgadzal... no i bardzo prawdopodobne, ze tylnie napinacze w pasach nie beda podpiete bo pewnie nie bedzie instalacji... u mnie tak bylo.... Zawsze mozna kupic cale wnetrze za 2-2.5k i wstawic wszystko... potem przeglad za 200PLN... Tyle ze potem ludzie nie chca kupowac takich przerabianych aut... wiadomo firmowe maja czesto spore przebiegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!