Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pytanie odnosnie Renault Scenic 1.6


vipior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum dlatego prosze o wyrozumialosc. Mam do was pytanko, poniewaz stoje przed dylematem zakupu Renault Scenic z 97r. z 1.6 benz. Autko jest sciagniete z francji ogólny stan dobry. Poradzcie czy warto pchac sie w zakup tego auta? Jakie sa koszta wymiany rozrządu? Jesli chodzi o zawieszenie czy jest dosc wytrzywale? A jak nie to czy drogie w eksploatacji? Co sie najczesciej psuje w takich autach? Nadmienie ze szukam wygodnego i taniego auta w utrzymaniu dla rodziny. Co myslicie o tym egzemplarzu? > http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9875443 <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś było z prawej strony z przodu. Poza tym 150 kkm ? Zapomnij! Z tego rocznika, jeszcze z Francji pewnie dorzucisz 100kkm, a przebieg będzie prawdziwy. Na zdjęciach wygląda ładnie.

Odpowiedzi na wszystkie swoje pytania znajdziesz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_r_z_e_m_o, czemu 150kkm zapomnij ?? :shock: Ja scenica mam z Włoch i miał 147kkm jak kupiłem i sprawdzony po VIN i K.S. wiec jest mozliwy taki przebieg.

vipior, Jak szukasz dużego rodzinnego wozidła to lepiej nie znajdziesz ;) Ja moim sceniciem 1.6e przejezdziłem prawie 1.5roku i zadnych problemów niemiałem z nim ;) Szukaj auta z klima ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytaj w regulaminie forum o zasadach pisowni postów.

Części są, wbrew obiegowej opinii dość tanie :!: Na forum znajdziesz informacje gdzie zaopatrują się ludzie z Twojej okolicy. Jest dział gdzie są zapodane linki do firm, które oferują nam zniżki. Z częściami - jeśli potrzeba a przeważnie tylko eksploatacyjne w moim przypadku - nigdy nie miałem problemu. Inne też są ;)

O jakich problemach i od kogo słyszałeś ;) Wymienia się i śmiga dalej, oczywiście nie u jakiegoś partacza co się będzie uczył na Twoim aucie :!:

vipior, Co więcej pisać ;) Czteropak w dłoń i poczytaj FORUM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rocznikach 1997 nie było 1.6 16v 107KM tylko 1.6 8v 90KM , auto z linku napewno nie jest na francuskich numerach a na niemieckich , co do przebiegu jak by był z francji to jest możliwy z niemiec niekoniecznie ;)

wkażdym razie scenic to dobre wytrzymałe auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vipior, Co do czesci to masz allegro.pl Jezdze ponad rok i nic mi sie nie zepsulo ;) rozrzad mi brat wymienil bez problemow ;) Mam 1.6 8V 90KM LPG od marca i tylko tankuje i jezdze.Spalanie LPG to 10l na sto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!