Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Migające światełka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ogromny problem, poniewaz od jakiś 2 miesięcy, stało się to z dnia na dzień:mrgreen: zaczeły mi świrować kontrolki:) Jedna przy zegarze z drzwi a druga to lampka oświetlenia( ta rurkowa. Zdemontowałem ja po jakims tygodniu jeżdzenia z miganiem, ale zostaje ta kontrolka otwartych drzwi przy zegarze. Normalnie w czasie jazdy non stop mi miga, i nie wiem jak sie do tego zabrac i co moze byc przyczyną. Rozebrałem czujnik przy drzwiach kierowcy juz, ale niestety nie pomogło i dalej jest to samo. Miał ktos moze taki przypadek?? Dzieki wielkie za pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej, od tygodnia mam qupejkę z utwardzonym zawieszeniem i miałem podobny problem. Jako, że poprzednio jeźdxiłem miękką R19 ;-) , przez pierwsze dni zdarzyło mi się nieprzyjemnie podbić nowe auto na progach, muldach i dziurach, teraz już wiem co mogę a czego nie. Przy podskakiwaniu zapalało mi się na chwilkę oświetlenie w kabinie i kontrolka niedomkniętych drzwi. Przyczyną była czujka otwarcia bagażnika. Na postoju, gdy przy zamkniętym bagażniku ciągnąłem klapę do góry również zapalało się światło (przy przekręconym kluczyku oczywiście), zresztą jest to klapa pracująca w tym samym kierunku co zawieszenie, stąd problem.

Rozwiązaniem tej usterki było podłożenie pierścienia z tworzywa pod punkt zamontowania czujnika w klapie (w moim przypadku pasował pierścień dociskający CD w cake'u jak się np. po 10 kupuje :-D ). Można także podkleić coś pod czujnik, aby podniósł się poziom karoserii.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał sqader

U mnie dodatkowo oprócz migającej kontrolki i lampki włączał się alarm.

Okazało się że poodpadały takie czarne plastykowe elementy z drzwi, na których opierają się wyłączniki.

Znalazłem kawałek gumy ok 2-mm grubości, i przykleiłem taśma dwustronną i mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!