Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj bylem w PZU zaplacic za oc

gadu gadu i facet pyta o silnik - odpowiadam 1,9 & 120km

chwila ciszy, patrze na monitor a w katalogach nie wystepuje taka moc w magankach :mrgreen:

1,9 mialo u nich 105 km :shock: szczeka mi troche opadla, pokazalem karte pojazdu gdzie mialem wpisane 88KW

z tego co zauwazylem to np w 1,5 dci byla tylko wersja 80kilku konna ( 82 chyba )

 

ze wszystkimi zwyzkami i znizkami wyszlo mi ze musze doplacic 5% do skladki podstawowej

suma sumarum oc okolo 1800 rocznie :cry: a ac jedyne 3000

 

jest fajna ciekawostka w regulaminie: w moim przypadku mam 30% zwyzki za wiek(22 lata)

ale

jezeli wlascicielem ubezpieczenia bedzie dziecko np 15 letnie to placi tylko skladke podstawowa, bez zadnych zwyzek

musi to byc dziecko ktore jeszcze nie moze robic prawka

 

jak bedziecie pisac to zostawcie info jaka firma ubezpieczeniowa/znizki/zwyzki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona szukała jak najtaniej (bo płacimy tylko OC) i znalazła na Poczcie Polskiej. Przy maksymalnych zniżkach wyszło 268 zł !!! za rok płacone w jednej racie -> skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od ubezpieczyciela i miasta. mi babka mówiła że w Allianzie najtaniej. Dla silnika 1,9 płacę ok 510 zł. Dodatkowo mam od kradzieży ale w PZU.

 

To też jest skandalem bo może ktoś mieć 1,7 170 km benzyniaka a ja mam 1,9 i płacę jak za 200 konne MII R26...

 

Pierwszy rok wziąłem na mnie i na matkę. Po roku byłem przepisać bo się pomylili w cyferkach i już miałem zniżkę dla siebie 60%. Jakiś błąd. Ale jak tak wyszło to cacy. :mrgreen:

 

Tylko mnie tu nie podkablować... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w PZU zaplacilem 640 zł (z NW) przy znizce 37% . Niech ,mi ktos wytłumaczy dlaczego przy megance jest zwyżka 3% za model auta, konieta w PZU nie byla w stanie mi tego wytlumaczyć, dlaczego tak jest???? A szwagier za Honde Civic ma zwyżkę 12% za model auta w Uniqa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczcie Polskiej. Przy maksymalnych zniżkach wyszło 268 zł !!! za rok płacone w jednej racie -> skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :mrgreen:

u mnie w Poczcie wyszło jak mnie pamięć nie myli 240 (pewnie zależne od regionu), zapłaciłem za cały rok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja OC mam TUZ w Olsztynie i płaciłem za 1,6 litra 263 zł za rok, ale w tym roku podnieśli do 296 złotych. Biorę te OC w jakimś dziwnym pakiecie, w którym np jak mi piorun spali budę dla psa lub płot to dostanę 1000 zł. Oczywiście budy i płotu nie posiadam, ale tak wychodziło taniej. Pytajcie więc jaki pakiet jest najtańszy i uwzględnia OC pojazdu.

Pochwalę się jeszcze: teoretycznie mam chyba 110% zniżek, ale uznawane jest maksymalnie 65%.

Uprzedzę pytania odnośnie zniżek- mam min. zarejestrowany pojazd zabytkowy (w PZU nazywany na przykład "weteran szos"). Myślę, że takie zniżki mają coś wspólnego z ustawą o ochronie zabytków.

Przemyślcie więc kupienie z dokumentami komarka 25 letniego- ja oczywiście mam coś mocniejszego (Junak M10 z przywózkiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od ubezpieczyciela i miasta. mi babka mówiła że w Allianzie najtaniej. Dla silnika 1,9 płacę ok 510 zł. Dodatkowo mam od kradzieży ale w PZU.

 

To też jest skandalem bo może ktoś mieć 1,7 170 km benzyniaka a ja mam 1,9 i płacę jak za 200 konne MII R26...

 

Pierwszy rok wziąłem na mnie i na matkę. Po roku byłem przepisać bo się pomylili w cyferkach i już miałem zniżkę dla siebie 60%. Jakiś błąd. Ale jak tak wyszło to cacy. :mrgreen:

 

Tylko mnie tu nie podkablować... :lol:

Nie ciesz się tak. W przypadku wypłaty odszkodowania możesz mieć problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!