Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zestaw głośnomówiący parrot


Rekomendowane odpowiedzi

mam mały kłopot

niedawno kupiłem scenic'a 2005 z zestawem głosnomówiacym parrot.poczatkowo nie uzywalem go ale jak jest to czemu nie skorzystac - pomyślałem :-)

niestety pronlem polega na tym,że pamięć urzadzenia jest chyba pełna i nie wiem jak ją "wyczyścić" :-)

czy ktoś wie ?

przekartkowałem instrukcje i przesłuchałem google'a i znalazłem tylko radę żeby nacisnąć jednocześnie zielony i czerwony przycisk ale nie zadzialało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz zestaw w którym w menu są wymienione tylko konkretne telefony, które obsługuje. Druga opcja, jeśli nie ma przypisanych konkretnych aparatów pozbaw go zasilania, żeby wykasować ustawienia, albo odpinając go od radia, albo prościej odłączając akumulator. Opcja trzecia - telefon do amervox-u z kielc - dystrybutora parrota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w parrocie CK3100 mialem jakies francuskie poprzednie telefony , o ile pamietam bez problemu je wykasowalem z cala ksiazka telefonow. Pozostaly do synchronizacji te ktore maja sie z tym laczyc oecnie.

Sprobuje zrobic to ponownie u siebie z wykasowaniem mojego juz zaprogramowanego telefonu i spisaniem krokow jak to zrobilem o ile tez masz tez zestaw ck3100 :-)

netpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec u mnie wykasowanie starych poprzednio zsynchronizowanych telefonów z PAROTEM wygladalo tak:

 

1. Przekrecenie do pozycji SETTINGS

2. Wcisnac pokretlo raz

3. Przekrecajac pokretlem ustawic na pozycje Paired Devices

4. Wcisnac pokretlo raz - bedziemy mieli liste telefonow poprzednio sparowanych

5. Pokretlem ustawic na ten ktory chcemy usunac.

6. Wcisnąc pokretlo na ustawionym telefonie do usuniecia

7. Wyswietlą nam się opcje dla tego konkretnego telefonu i porętłem wybieramy opcje DELETE, po czy naciskajac potwierdzamy ze chcemy usunąc.

 

8. Czynnosc powtórzyc dla koljenych niechcianych telefonow w PARROT

9. Aby powrocic do pozycji 1. powyzej wystarczy wcisnac czerwoną słuchawkę

 

Pisalem troche z pamieci gdyby ktoras z opcji byla nie tak to napisz a ja ponownie przesledze aby ew. skorygowac

 

Powodzenia

netpis

 

PS. Jak zadziala daj info na forum toinnym sie moze przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za zainteresowanie i pomoc

jutro jak mróz zelżeje to wypróbuję

 

pozdrawiam ciepło

 

marek

 

[ Dodano: 2009-12-20, 22:58 ]

eeeeeeeeee,opadam z sił :-)

kiedy wybiore w settings opcję paired devices i wcisnę guzik to papuga wyswietla info :

"no paired devices"

 

skrzydła opadaja :-)

 

a może ... moze to trzeba robic przy aktywnym połaczeniu z moim telefonem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O swoim problemie piszesz ze przypuszczasz że pamiec....

Czy ty w ogole probowales synchronizowac swoj telefon z tym parrotem?

Jaki tu miales problem?

 

Bo twoj parrot jes czysty , napisz co cchesz zrobic i co w tym celu zrobiles, bo przypuszczalnie to moge powiedziec wszystko.

 

Odpowiedz co chcesz zrobic i jak ew. to robiles , jaki masz telefon itd. Bo inaczej poruszamy sie po omacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nokie 6650 d

po uruchomieniu bleutooth'a nokia paruje mi się z zestawem i mogę rozmawiac(brak tylko dostepu do ks adresowej,poleceń głosowych,gps)

po uruchomieniu zestawu mam komunikat"memory full"

nie mogę przesłac swoich nr tel do pamięci papugi

kiedy próbowałem operacji które opisałeś(przy sparowanym i nie) zestawie cały czas mam komunikat "memory full"

a kiedy próbowałem postapic żeby wykryć wczesniej sparowane telefony tak jak radziłes to dostawałem informację "no paired devices"

 

i to chyab wszystko :)

 

jak mówiłem skrzydła opadają :)

 

chyba zadowole się tym co mam ale naprawdę szczere dzięki za pomoc.zestaw pewnie jest częsciowo wadliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, opisany przypadek nie jest tylko u Ciebie i nie jest to widac wina telefonu.

Wystarczylo google i efekt ponizej w linkach jak zlikwidowac problem memory full w prarrot. Zwroc uwage ze powinienes to zrobic z serial cable bo po bluetotth moze nie do konca wyczyscic pamiec. Choc tez na forach spotkalem ze po upgrade via bluetoth tez zadzialalo.

Recepta na to tu upgrade software w urzadzeniu.

Solution: To solve this issue, a new Software Version for Parrot CK3100 has been released. This version is 4.16 (dzis to juz jest 4.21). Any CK3100 which displays “Memory Full” must be upgraded with a serial cable. A Bluetooth upgrade will not completely reset the car kit properly.

Wszystko jak na widelcu masz podane w linku ponizszym, równiez w zestawie na stronie linki do software

http://www.expansys.com/ft.aspx?k=77518

a tu cały opis jak krok po kroku wykonac updare software

http://www.parrot.biz/download/HTML_Update...re_%28En%29.htm

Pozostaje wiec notebook i go ahead

inne przydatne

http://www.parrot.com/usa/support/downloads

Jak nie poradzisz sobie no to coz znajdz kogos kto zajmuje sie montazem tego typu zestawow i pewnie za niewielka symboliczna oplata ci to zrobi.

Wg mnie warto miec parrota sprawnego w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :)

nigdy tam nie szukałem pomocy,bardzo dziękuję za pomoc

wytłumaczone dość łopatologicznie ale niedługo przyjeżdżają synowie to pewnie pomogą

bardzo dziękuję za pomoc i okazane zainteresowanie mając nadzieję,ze inni też skorzystają

pozdrawiam składając jednocześnie życzenia zdrowych i wesołych świat :)

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!