Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czy tem kombi jest 100% ok?


scar

Rekomendowane odpowiedzi

koszałek opałek, jak Ci zależy to mogę podjechać do niego i obejrzeć na żywo. Kojarzę, gdzie zdjęcia były robione więc nie ma problemu :)

Wydaje mi się że to handlarz bo ma specyficzny styl robienia zdjęć - idealna jakość itp. Kiedyś, prawdopodobnie on, sprzedawał v50 i Zafirę - te same ujęcia i okolica.

Jutro (a raczej już dziś) mogę się dowiedzieć czy to on.

A auto rzeczywiście super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się ustalić:

Jeżeli to ten sam gość o którym pisałem wcześniej to:

Jest to handlarz, który zajmuje się sprowadzaniem dość młodych aut - głównie 2-3 lata. Przeważnie ma w ofercie wypasione fury w bardzo dobrym stanie. Zdjęcia zawsze tak odpicowane. Wcześniej w ogłoszeniach podawał informację, że udostępnia miernik grubości lakieru. Gość z gadki wydaje się spoko. Tyle ode mnie, jakby co to jestem na miejscu i coś niecoś mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na info z VINu
Czar prysł, licznik kręcony, raz chyba jeszcze na gwarancji bo są straszne skoki pomiędzy wizytami, ale to przypuszczenie ( no chyba, że na pół roku auto trafiło do garażu ). Druga korekta końcem tego lata. Łącznie brakuje około 50000km. Gość wie co bierze bo nie widać tego na stronie głównej samochodu ( trzeba wchodzić w podstrony ) Tak sobie oglądam od czasu do czasu jakiegoś megana i jak na razie od około roku same miny, jak nie bity to licznik kręcony. A jutro mój wóz będzie miał nowego właściciela :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie róbcie mi smaków, jeszcze co od Niego będę chciał :-/ ?

scar, smakiem można się jedynie obejść sądząc po powyższym opisie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że najlepiej kupić auto lekko uszkodzone (poszycie) i zrobić - wtedy człowiek wie na czym stoi. Takich aut przeważnie nie kręcą bo po co. A jak ktoś się uprze to sprawdzi sobie przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu obejrzałem tego:

AUTO IMPORT "COMPLEX" Rychły Przemysław

To już moja chyba 3 i ostatnia wizyta w tym miejscu. Chwalą się, że specjalizują się w renówkach. To w czym ja się specjalizuję. Co tam pojadę to coś im znajdę i słyszę głupie odpowiedzi. Ostatnio przy oględzinach tej z linku gość był już beszczelny. Opis: czysty, zadbany, itd. W aucie śmierdzi psem ( albo stadem psów ) po zakupie bez awiomarinu ani rusz. Auto wyprane powierzchownie, jak się zajrzy w zakamarki to jest syf! W bagażniku pogryzione plastiki. Bezwypadkowe też niejest bo zderzak też po przejściu. Dalej nie szukałem bo uprzejmość personelu i stan auta zniechęcał do poświęcania czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!