Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czy tem kombi jest 100% ok?


scar

Rekomendowane odpowiedzi

Sama cena budzi już wątpliwości - pewnie rabat za brak książki serwisowej :) Wątpliwości blacharskie rozwiejesz w ASO - nierówne szpary miały nawet auta stojące w salonie. Przebieg wydaje mi się mało realny patrząc na gałkę zmiany biegów, wyciera się szybko, ale bez przesady. Trzeba się bardzo postarać, żeby przy tym przebiegu była tak zniszczona. Obwódka mieszka w tej wersji powinna być srebrna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz daleko, to jedź i oglądaj. Ideału nie kupisz, musisz się godzić na jakiś kompromis. cena/jakość. Tutaj cena jest bardzo atrakcyjna, kto oddaje 3-letnie auto z minimalnym przebiegiem na mniej niż 50% jego wartości?

 

W aucie z takim przebiegiem praktycznie nic nie trzeba robić. Rozrząd jeszcze okej, płyny hamulcowe, wspomaganie itp ok itp. Jeszcze 50 tys. km (czyli jakieś 2 lata dla tego egzemplarza) spokojnie można zrobić bez żadnych większych inwestycji. Ja bym takiego auta nie sprzedał, a już na pewno nie za taką cenę.

 

Ale może będziesz miał farta i samochód będzie w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej dziwi mnie cena tego auta, jak coś jest dobre to się tego tanio nie sprzedaje. A i perwnie będzie można coś urwać z tej ceny :) Trzeba ją prześwietlić dobrze

 

btw. ja sprzedaje swój wiec jak coś to pisz http://megane.com.pl/viewtopic.php?p=151021#151021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie widać, ale teraz jest sporo autek, które wykorzystuje wypożyczalnia Budget. Oni wymieniają samochody w bardzo krótkich okresach, a mają umowę z Renault, które później wypuszcza je na rynek. Stąd sa te wszystkie młode auta z niedużymi przeniegami od pierwszego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka to auto ogładałem już dawno było bite w dupę widać to po tylnym świetle jest żle włożone i ma duże szpary, tylna klapa wymieniana szyba też brak naklejek Renault na szybie z tyłu, błotnik prawy tył też malowany i żle dotarty szpachel pewnie mocno był bity w dupę, przebieg też kręcony gałka i kierownica po takim przebiegu tak niewygląda i z przodu chyba też bity. Pierwsza cena była 34 900 i już długo w komisie stoi chyba rok zaraz minie he he. Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!