Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czy warto zamienić?


gres

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Wierze wam. Na allegro znalazłem około 30 takich ofert i rozumiem już, że wzieły się z niewiedzy sprzedających lub chęci podrasowania oferty. Przy okazji spytam dzieki czemu w scenicu II uzyskano 120 KM. Czyżby filtr cząstek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przepraszam,że się troszkę rozpiszę ale czuję taka potrzebę ;-) Od lipca 2008 śmigam Scenikiem 1,9 DCI rok 2001 102 KM!To jest najmocniejszy diesel w Sceniku I PhII i basta. Nie wychodziły mocniejsze diesele w tym modelu. Moja przygoda z Renault Scenic to mega przypadek i mega trafiony wybór:-). Kupiłem auto o kilka tysięcy droższe niż chciałem za namową kolegi, który już śmigał DCI.Ja zawsze byłem za Niemcownią :-( VW, Audi, Opel. Ale Scenic jest tak zaje...uniwersalny i ekonomiczny ,że strach tego nie kupować do 20 tysięcy:-) Jeden warunek !!!Tylko zadbany egzemplarz, najlepiej z udokumentowanym przebiegiem!!!I nie bój się odrobinę przepłacić. Tylko auta laleczki kosztują. Jak coś taniej to lipa!Jestem pasjonatą motoryzacji od zawsze. Mama mówiła mi ,że kręciłem kierownicą jeszcze w brzuchu:-)A teraz konkrety. Scenica dorwałem świeżo sprowadzonego z Niemiec. Jeden właściciel. Oglądałem auto u handlarza 1,5 godziny z kolegą. Wszystko przetrzepaliśmy. Gość mimo tego,że dość cwany spocił się jak mysz:-)Sam nie wiedział czego my w tym autku szukamy...hehehe. zadbane autko od razu rzuca się w oczy, więc szukaliśmy tylko dziury w całym. Nie było tanio ale było warto. Dałem za mojego Sceniola z opłatami 23,5 tysiąca PLN w 2008 roku!Tankuję tylko na BP i zbieram paragony :-)Nawet śmiałem się z Pań na stacji,że jak mi się wóz popsuje to do nich przyjdę ,że mają złe paliwo:-)Mam w Sceniku super wyposażenie, notabene na którym nigdy mi nie zależało ale się od niego uzależniłem:-)Tapicerka półskóra- rewelacja bo nie marszczy się siedzisko i nie poci pupka. Klimatronik- komfort temperaturowy cały rok.Podgrzewane siedzenia- super bajer, podgrzewane i regulowane elektrycznie lusterka i przednia szyba-hehe sąsiad drapie szybę w mróz a ja po 5 minutach siedząc w autku mam widoczność i jadę. Do bagażnika wchodzą dwie duże choinki bo 3 tylne siedzenia zostawiam w garażu;-)Jest tych funkcji od groma. Kupuj Sceniola zadbanego po lifcie DCI. Inne zupełnie autko.Auto dobrze wyciszone.Ale w dieselku tylko jeden mankament jeśli jesteś super pedantem:-):.Powyżej 110 km/h dieselka już słychać bardziej niż benzynkę. Takie tłumione warczenie, lekkie buczenie.Ale DCI to turbo diesel i ciągnie powyżej 2000 obr/minutę bardzo ładnie. Także rekompensuje większą niż benzyna głośność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
meganecoupe02, dzięki za odpowiedź. Wszystko racja, tylko nie wiadomo czy nie walony no i DCI. Nie słyszałem jeszcze dobrych opinii o tych silnikach.

WALONY na bank jestem gotów założyć się o 1L <ok> jak wystawiasz ogłoszenie na otomoto jest opcja do zaznaczenia "bezwypadkowy" gość jej nie zaznaczył świadomie więc było coś robione na bank ta opcja jest obok tych które zaznaczył czyli zarejestrowany itp wiem co mówię często wystawiam auta na otomoto i allegro ;-) ;-) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02, o kórcze, widze że mnie wyprzedzili- dzięki.

 

Do kolegi Piotrek305. Może i jeszcze nie wielki ale takiego nie chce, bo nie zmienie z 200 na 190 <ok> za podwójna kase. Wole kupić z mniejszym i łudzić się, że jest prawdziwy :roll: bo przecież śrenio rocznie moze być też 20 tyś. (czasami)

 

Byłem oglądać to auto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11456985

Już 2 razy cena została obniżona! Z zewnatrz wygląda super, ale w środku chlew. Nikt go nie sprzątał chyba od czasu sprowadzenia do Polski :shock: Do tego cały bagaznik jest w smarach. Na tapicerce nie widać bo ciemna ale bałbym się tam usiąść. Masakra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!