Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naloty policji na akademiki


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomych z architektury. Powiedzcie mi skąd w tym zakichanym kraju, premiera który mieszka z Matką i trzyma na jej kącie swoje pieniążki, śpi z kotem, Ci biedni studenci mają wziąć kasę na programy np architektoniczne, Auto Cad itp itd. Jak z tego co mi się wydaje studenci mają pracować na komputerach właśnie w takim środowisku. Takie programy kosztują chyba ponad 10 tyś, a uczelnia od nich tego wymaga.

 

Policja zajęłaby się burdelami, przestępcami, dealerami, a nie studentami.

 

A prokuratura powinna wszcząć postępowanie przeciwko ministrowi Ziobro za bezpodstawne rzucanie osądami pod kątem osób.

 

Moim zdaniem skandal!! Popierd... kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku PP, nalot zostal wywolany przez donos jednego :evil: :!: :evil: :!: "kolegi", ktory mial zatarg z administratorem huba DC. No i sie posypalo wszystko. "Kolega" poprosil juz rektora o ochrone dla siebie, bo nie czuje sie bezpiecznie na uczelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem spokojną osobą, ale takiego kolegę to bym tak skasował, jak nikogo w życiu nie tknąłem, że by go rodzona matka nie poznała. NO MERCY.

 

Poprosił o ochronę. Co się odwlecze to nie uciecze...

 

W poznaniu mamy ZIOBRO Zwei? :mrgreen: Pierwszy jest porażką Krakowa...

 

Krzychu. Nawet nie wiesz jak mi żal tych studentów. I jak mnie ta sytuacja nakręciła...

 

 

Powinni ujawnić jego imię i nazwisko żeby nie poczuł się bezpiecznie na innej uczelni.

Kolega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję. :evil:

 

Kiedyś ktoś powiedział że nadeszły czasy gdzie każdy przy sobie powinien mieć szczoteczkę do zębów i pastę bo nigdy nie wiadomo kiedy kogo zamkną i za co. :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja zajęłaby się burdelami, przestępcami, dealerami, a nie studentami.

 

Zgadzam się, ale panienki w burdelach powinny płacić normalnie podatki jak np. w Czechach...

ale to tak nawiasem mówiąc :-D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolega" poprosil juz rektora o ochrone dla siebie, bo nie czuje sie bezpiecznie na uczelni.

zadziwiajace. czemu on sie tak czuje? nie wiedzial co robi???? :>

 

anienki w burdelach powinny płacić normalnie podatki

popieram, rencyma i nogami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do studentów i 'kolegi' to fakt, nie mają się czym zajmować tylko piraceniem studentów AUToCada który niebagatela kosztuje faktycznie przeszło 10 klocków. To gruba przesada, a tego pseudo 'kolegę' to powinni za jaja powiesić na maszcie przed akademikami z opisem 'tak kończy konfident' Nic dodać, nic ująć.

 

Ps: Co do podatków - w pełni popieram również, czemu tego bajzlu nie uregulują!? Może obawa, przed utratą zniżek w agencjach dla posłów!? - Żałosne i tragiczne.. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, przesadzacie!

Lepiej udawac ze w Polsce zjawisko prostytucji nie istnieje, ksieza zyja skromnie w celibacie i sa wzorem wszystkich cnot, a dilerow i skorumpowanych poslow wylapuje bohaterskie i tanie w utrzymaniu CBA, za bardzo skromne nagrody....

 

 

Btw. Do Autocada (coprawda jest wersja edukacyjna, niestety okrojona, ale za darmo od autodeska) dochodzi jeszcze Archicad, 3d Studio i Photoshop (to jest taki Must Have dla stdenta architektury). Przekraczamy chyba wartosc mojej Meganki?! A gdzie mocny komputer, Windows, Office, NAV, Nero etc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Btw. Do Autocada (coprawda jest wersja edukacyjna, niestety okrojona, ale za darmo od autodeska) dochodzi jeszcze Archicad, 3d Studio i Photoshop (to jest taki Must Have dla stdenta architektury). Przekraczamy chyba wartosc mojej Meganki?! A gdzie mocny komputer, Windows, Office, NAV, Nero etc.?

Student nie da rady ale wystarczy zagonić samorząd do dogadania sie z microshitem lub innymi firmami. Na FUW'ie każdy student może pobrać i zainstalować sobie zorówno legalnego Windowsa i Offica za totalna darmoche. Logujesz sie do systemu i pobierasz OEM - problem sie robi przy reinstalacji bo na jednego studenta jeden numer - którego powtórnie nie da sie zarejestrować!

 

Co do 3D Max'a to jest problem bo walczyłem z nimi i niestety jest wersja edu ale swoje kosztuje, ale juz z Photoshopem też można sie dogadać - uczelnia kupuje pakiet a studenci moga go używać za free. Może a autocadem też da sie system obejść tylko ktoś musi to załatwić.

 

Co nie zmienia faktu że jak jakiś wieśmak z wiejskiej twierdzi że w polsce studiowanie nic nie kosztuje to wiemy na jakim etapie skończył edukację.. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Autocadem sie da w ten sposob na 100%. Moj kumpel z Politechniki Opolskiej ma z takiego zrodla...

 

Z drugiej strony co to za roznica dla producenta, czy mam od nich za darmo i zawracam im glowe, czy sciagne sobie scrackowany odraz plyty tak dlugo jak dlugo bede studenem i nie bedzie mnie na to stac (wiadomo, ze co innego firma, ale tez powinna miec ulgi na poczatku dzialalnosci)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!