Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bezwład Radia jak i nietypowe podłączenie


Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciałbym powiedzieć iż szukałem czegoś chociaż podobnego lecznie znalazłem,

 

C odo problemu. Ostatnio Radio przestało działać Tj włącza się lecz nic nie mozna z nim zrobić, to jeszcze da sie przeżyć jednak zdziwiło mnie całkowicie podłączenie Radia. poprzedni właściciel chyba coś przy nim robił dlatego zdziwiło mnie podłączenie bezpiecznika, zreszta to na zdjęciu pokazane B), no i teraz moje pytanie. zólty to bodajże masa stała ?( tak przeczytałem coś na forum co znalazłem) jednak bezpiecznik podłaczony czerwonym. Więc teraz moje pytanie, czy ten cały żólty przewód podłączony przez kogoś do bezpiecznika moze tak zostać czy jednak teraz gdy wymieniam radio moge bezpiecznik podłączyć tak jak kiedyś był ?( też zaznaczaona na zdjęciu, wydaje mi se ze tak był oryginalnie) To co jeszcze udało mi sie skompletować to to że jeden przewód właśnie nie jest nigdzie podłączony teraz nie wiem Jak i co podłączac. i tylko to mnie wstrzymuje przed wymianą. bo jak narazie nie odłączałem tego.

 

 

0e72b62a514ed16cm.jpg

 

 

2d520541a0475fd3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz adresik jakie jest podłączenie do standardowej kostki iso wejdz i twój problem sie rozwiąże trefacaraudio.pl/forum/topics5/podlaczenie-standardowej-kostki-iso-vt140.htm"]http://[ciach]trefacaraudio.pl/forum/topics5...i-iso-vt140.htm ale ogólnie to wygląda mi na to że poprzedni właściciel po standardowym podłączeniu radia miał brak pamięci na radyjku i tu był problem bo po włożeniu kluczyka musiał na nowo ustawiać basy ,soprany i tym podobne dlatego zamienił te kabelki i przełożył je to jest czerwony do żółtego i żółty do czerwonego i wtedy zastosował bezpiecznik

ale niema nic w tym złego nowe radia mają specjalne złączki na przełączenie tych że kabli chodzi o to że w zależności od auta i instalacji czasami jest ok i wszystko działa a czasami jest tak ze nie ma pamięci i wtedy trzeba połączyć na krzyż te kabelki żółty do czerwonego i na odwrót

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!