Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Odbiór nowej MIII z salonu


Gawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jestem nowy na forum. Mam MII 1,6 Sport way. Autko przejechało 65k km i nie miałem z nim żadnych problemów ani z HF.

Zamarzyła mi się jednak zamiana na MIII. Za parę dni odbieram nowe MIII tech run z salonu i chciałem zapytać (może to głupie pytanie, ale człowiek jest tak zaaferowany, że może coś pominąć) na co muszę szczególnie zwrócić uwagę przy odbiorze autka z salonu.

Wolałbym od razu sprawdzić ew. słabe punkty, niż zaraz po wyjeździe bujać się do serwisu

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Duży plus za pomysł takiego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawel, sprawdź czy masz głośniki wysokotonowe. Jak nie, zrób groźną minę, strzel focha, itd...i niech ci tam coś wsadzą na poczekaniu. Takie głośniki trochę kosztują więc warto się o nie upomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja zrobiłem "focha" ale nie wiele to pomogło. Oryginalne głośniczki kosztują 40zł sztuka więc nie majątek ale jak Pan sprzedawca mi wyjaśnił w oparciu o jakąś opasłą specyfikacje w wersji "czterogłośnikowej" te małe głośniczki się nie należą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... sie nie należy... ja mojemu Panu handlowcowi powiedziałem że to wstyd że fura za tyle hajsu nie ma tych głośniczków i żeby mi nawet o nich nie wspominał tylko kazał je tam włożyć bo przy odbiorze mają być <czerwona> i były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Koniecznie sprawdzajcie, czy nie skrzypi tapicerka w drzwiach. Jak żona wsiadła do auta i chwyciła za rączkę drzwi pasażera, to rozległo się nieprzyjemne skrzypienie. Rączka się lekko porusza wydając dźwięki. Od strony kierowcy wszystko jest OK. Mam wrażenie, że cały plastikowy bok drzwi od strony pasażera jest jakby mniej twardy, bo się wygina, jak się ciągnie za rączkę. Usterkę wykryliśmy dopiero w domu <piwko> Będę to zgłaszał

 

kolejna niedoróbka:

 

Plastik biegnący przez cały dół klapy bagażnika pod światłami, czyli część w którym zamontowana jest rejestracja, z jednej strony kiepsko się trzyma. Na prawym końcu ten plastik ugina się wyraźnie trzeszcząc, gdy naciska się na niego podczas końcowej fazy zamykania klapy (najpierw chwyta się za miejsce na dłoń w plastiku od wewnątrz samochodu, a następnie dociska się klapę już od strony pomalowanej, czyli chwyta się za ów trzeszczący element). Sprawdzajcie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż, czy będą światła do jazdy dziennej. Ja odbierałem M3 TECH RUN w lutym i świateł tych nie było - serwis włączył je na moje życzenie. Poza tym nie było żadnych usterek i nie ma do tej pory.

 

[ Dodano: 2010-08-13, 08:09 ]

Dodatkowo przypomniało mi się: 1.- głośniczki wysokotonowe w przednim podszybiu były w moim egzemplarzu zamontowane, łatwo to sprawdzić, maskownice tych głośniczków można zdjąć bez narzędz,.2. - nie można wyłączyć czujników wewnętrznych autoalarmu (potrzebne, gdy zostawiasz samochód np. z psem w środku, lub z otwartymi oknami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!