Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Odcień Lakieru a polerka :(


slawekhip

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, to prawda że polerka zbliży trochę te kolory do siebie?? Bo lakiernik mi powiedział że właśnie polerka całego samochodu w warsztacie zbliży te kolory do siebie i będzie mnie widać tą różnice, ma racje czy po prostu wciska mi ciemnotę?? Fotka niżej:

 

80045bdc2bc89365m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po polerce kolory zbliżają się do siebie ale raczej na ciemnych kolorach, na jasnych to raczej nie, pozatym ten kolor co na tym QP jest bardzo ciężki do dobrania. Niektórzy lakiernicy twierdzą ze na kreskę nie do zrobienie, mi osobiście raz na trzy razy się udało zrobić ten kolor na kreskę i nie wyło widać. najlepiej cieniować i tyle...

Pozatym to wywalcie ten przedni zderzak bo troszkę mało ładny... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawekhip, na srebrnym nie wyprowadzisz tego tak jak byś chciał.Rozumiem,że maska i zderzak są troszeczkę innego koloru.Coś się lakiernik nie popisał :-/

Po drugie polerka musi być przeprowadzona mechanicznie pastą super ścierną na wodzie.Nie sądzę,żebyś umiał zrobić to samemu,można lakier przypalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jakim czasie ten kolor zblaknie?? Tzn od warunków atmosferycznych?? Wystarczy jeden sezon i na zimę już nie będzie takiej różnicy, czy trzeba kilku lat?? No na polerowanie auta chce dać do lakiernika, i właśnie chciałem wiedzieć czy chociaż trochę to pomoże i nie będzie się tak rzucało to w oczy, czy tylko mnie się tak wydaje że bardzo widać?? Jak uważacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym lakierem już nic nie zrobisz, trzeba było się w pylić w błotniki to by było ok ;-)

 

Kołek a co do lakierów to że RM Diamontop jest najdroższy nie znaczy najlepszy, lakiery Duponta są bardzo dobre, i co bardzo zaskakujące Novol 590 też jet bardzo dobry.. zresztą na auto slawekhip już nic nie poradzimy , a chłodne kawałki lakierników że lakier dojdzie, po polerce będzie ok to można wsadzić sami wiecie gdzie bo to normalny kit niestety :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lakiernik wpylał własnie w błotniki, i jest tak że z bliska nie widać różnicy w cale, ale jak sie patrzy na auto z daleka to własnie ją widać, źle wpylił czy co?? A i na wpylenie dobierał osobno lakier :-/ :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!