Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

lepper_pl

[Scenic III phI] Instalacja radia w Scenic III

Recommended Posts

Zapraszamy do przedstawienia waszego sposobu montażu CB Radia w aucie.

Mile widziane zdjęcia i opisy.

Tak to sobie wymyśliłem. Uchwyt z blachy dachowej płaskiej. Wycięty na kształt litery "T", pozaginany odpowiednio i oklejony folią samoprzylepną w brązowym kolorze. Doklejona gąbeczka ma zapobiegać rysowaniu się podłokietnika. Brakuje tylko rzepa w dolnej części, który jeszcze lepiej stabilizuje radio (choć bez tego i tak super się trzyma).

Robiłem go na szybko przed wyjazdem więc nie jest super dopracowany - zadanie jednak spełnia. Jego zalety to: tani, można wykonać samemu bez większych problemów i szybko, szybki demontaż, no i żadnych uszkodzeń wnętrza.

Antenę mam na magnesie (świński ogonek), ale walczę ze sobą i nie wiem czy nie założę stałego uchwytu na klapę.

thumb_hosting_zdjec_1350146937__cb1.jpg thumb_hosting_zdjec_1350146949__cb2.jpg thumb_hosting_zdjec_1350146964__cb3.jpg thumb_hosting_zdjec_1350146978__cb4.jpg

Ja zamontowałem radio w podłokietniu , ramka przykręcona do wewnętrznej części schowka od lewej strony , głośnik zamontowany dodatkowo po lewej stronie deski ( przypięt od kratki nawiewowej na desce przy słupku ) dostęp do radia jaes to potwarciu podłokietnika i tam jest również mikrofon , jak potrzeba coś powiedzieć to wyciągam mikrofon

Jakie masz radio i antenę no i jak z zakłóceniami?