Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe lampy typu ANGEL EYES - bawić się w to?


evo

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj opinia to jak wieczne klotnie ktora marka samochodow jest lepsza,a najczesciej zabieraja glos ludzie ktorzy dana marka nie jezdzili... Nie widziales jak swieca lampy Angels eyes ,i chyba w ogole nie masz pojecia jak swieca soczewki... otoz oswiece cie, ze soczewka sama w sobie rysuje idealna granice swiatla i cienia,ucieta jak pod linijke i w zadnym klasycznym reflektorze taki efekt jest nieosiagalny.

 

Kolego drogi, moja opinia jest taka dlatego, że MIAŁEM lampy angel eyes i były to lampy firmy sonar (nie wiem jakie masz ty, ale podejrzewam, że też "sonar") których jest od groma na allegro i wyobraź sobie, że też tam była soczewka

(nawet Ci niedowiarku jakąś starą fotkę umieszczę http://img68.imageshack.us/my.php?image=p15507090xx.jpg )

 

więc nie jest tak, że moja opinia berze się z księżyca, soczewki świecą tak jak są wykonane i nic tego nie zmieni, jeżeli wykonanie soczewki jest do du...y to będzie świeciła tam gdzie nie powinna i nie pisz bzdur, że nie ma szans oślepić bo wystarczy je tylko ustawić zbyt wysoko.

 

Nie jestem żadnym malkontentem tylko niezadowolonym, byłym użytkownikiem tych lamp.

Lampy z soczewką mają jeszcze taką wadę, że jak się ubrudzą to nie świecą w ogóle, ale to jest już wina samej konstrukcji a nie lampy.

 

 

No wlasnie nie mozna podlaczyc pod te soczewki silniczkow do regulacji :?: Ale myslalem zeby to przerobic i jest to wykonalne nawet niezbyt skomplikowane ale... nie chce mi sie

 

u mnie wystarczyło wyciągnąć, zaślepki i wstawić silniczki ze starych lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o lampy to ja kupilem je na allegro http://moto.allegro.pl/item294902054_lampy...yes_black_.html a co do ustawienia tych lamp to nie ustawialem ich sam tylko ustawial mi je elektryk na tym ich pieknym przyrzadzie i sam powiedzial ze swieca lepiej niz zwykle,a ze akurat twoje byly felerne to juz nie moja wina,ale niepisz ze ogolnie ringi sa do d..y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy to w sumie jakas wiocha tu masz racje,ale jak kupujesz buty zalozmy z adidasa to gdzie sa produkowane,u naszych zoltych kolegow tak samo jak wiekszosc rzeczy niestety tania sila robocza.Ja narazie jestem zadowolony i z lamp i z butow od naszych zoltych kolegow :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę dodać, że wszystkie firmy poza Hellą i Valeo są do d..y. Najpierw Hella, a drugie miejsce Valeo. Szukałem kiedyś do Clio tylnich lamp i wybór padł na oryginał od fazy II. Te wszystkie angel eye'e i lexus looki są tandetne. Jakość plastiku, nie dokładnie posklejane, chrom odchodzący już na półce sklepowej.... aaa fuj.

 

adas3003, podałeś nam link do aukcji swoich lamp, gdzie jest jak byk napisane HOMOLOGACJA (NORMA E11). Następnie szukamy w necie co znaczy norma e11 i znajdujemyhttp://www.abc.com.pl/serwis

1. Znak homologacji typu przedmiotów wyposażenia lub części składa się z:

1.1. prostokąta otaczającego małą literę "e", z następującym po niej numerem wyróżniającym Państwa Członkowskiego, które udzieliło homologacji typu:

1 - Niemcy

2 - Francja

3 - Włochy

4 - Niderlandy

5 - Szwecja

6 - Belgia

7 - Węgry

8 - Czechy

9 - Hiszpania

11 - Zjednoczone Królestwo

12 - Austria

13 - Luksemburg

17 - Finlandia

18 - Dania

20 - Polska

 

I teraz pytanie. Jak to może świecić dobrze skoro ma homologacje angielską, gdzie lampy bardziej doświetlają pobocze lewe, a w Polsce prawe. Takie lampy wogóle nie powinny być sprzedawane w Polsce. Sprzedawca niby uczciwy, bo informuje kupującego, tylko kupujący baran jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taka jedna sprawa, nie zmieniajcie czasem żarówek na mocniejsze (mowa też tu o tych +50% od philipsa itd) w tych AE, znam przypadki gdzie po włożeniu mocniejszej żarówki nadmiar ciepła potrafił stopić plastik wewnątrz lampy, mojemu kumplowi w tych AE od dłuższego używania długich świateł potopiła się ta przednia szybka... :evil:

odnośnie homologacji to powszechnie wiadomo, że ten tani crap ich nie ma, ale nie ma jej też połowa tuningowego shitu z allegro... taka smutna prawda.

Co do normy e11 to podejrzewam, że mają je dlatego, że są klepane w chinach gdzie ruch również jest lewostronny.

[w Chinach mamy ruch prawostronny - tak jak w Polsce - bronius]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz akurat racje ze E11 TO NORMA ANGIELSKA ale spelnia wymagania iso9001 i skoncz tu pisac takie pierdoly ze bardziej doswietlaja lewa strone chyba mam je zalozone i wiem jak swieca

Dokladnie tak ,tez mam je zamonotowane i nie DAM ZLEGO SLOWA powiedziec na te lampy slavok. Swieca naprawde pieknie i sa firmy yunyan...:?: I kompletnie niczymnie roznia sie od sonarow. Co do lamp tylnych typu lexus,kumpel ma czarne i swiesa naprawde super ,4 razy mocniej niz zwykle...

Fakt ich jakosc nie jest pierwszoligowa,ale cena . Za takie lampy wyprodukowane przez Valeo czy helle trzaby bylo zaplacic z 3 tysia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ze u Marca wygladaja pieknie :?: :?:

a jesli chodzi o swiecenie to najlepiej byloby przed zakupem przetestować i sprawdzic jak efekt - wtedy brać...

 

Angele mają jedną wade: są drogie. Odpukac, nie trzeba duzej predkosci i w jednej chwili 7 baniek moze pojsc się... no ten teges :] :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Was zmartwię czy pocieszę ale jeśli chodzi o to przygasanie świateł krótkich po zapaleniu długich u mnie sprawa wygląda zupełnie odwrotnie. Włączam światła i jak przełączam na długie to krótkie też się świecą :?: dodam że mam lampy pojedyńcze :!:

 

[ Dodano: 2008-04-16, 16:59 ]

Witam. Zdecydowałem się na zakup lamp AE. Użytkownicy owych lamp doradźcie mi jakie mam kupić? Firma itd? Tu podaję to co znalazłem aktualnie na allegro:

 

http://www.allegro.pl/item347021209_lampy_...ingi_chrom.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!