Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe lampy typu ANGEL EYES - bawić się w to?


evo

Rekomendowane odpowiedzi

Autko z pewnością by ładniej wyglądało, bo światła w Megach 96-99 zalatują latami 80-tymi niestety.

Normalnie nie wydawał bym 660 zł za takie coś bo i po co, ale poprzedni właściciel zrobił małą dziure w światłach na 0,5 cm (teraz jest tam taśma) i prędzej czy później, raczej będe musiał to wymienić.

 

 

http://allegro.pl/item201093265_lampy_nowe...eyes_chrom.html

 

Ktoś ma takie cos już?

Nie zalatuje to troszke "wsią" wg was? Bo co innego w BMW, a może co innego w Megach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tylko odwrotnie czy zależy ci na walorach estetycznych czy użytkowych?

jak tylko estetyka to kup bo wyglądać fajnie wyglądają ale z ich walorami użytkowymi już jest gorzej słabo świecą oświetlanie drogi w nocy jest znikome ze względu na to nie polecam, lepiej kup nowe oryginały i dobre żarówki np philips :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem autkiem z takimi lampami kupionymi na allegro w nocy bardzo słabo oświetla drogę homologacja nie określa jakości oświetlanego terenu tylko dostosowanie do przepisów czyli ilość luxów emitowanych przez reflektor i jego asymetryczność

na długich reflektory oświetlały drogę jak w mojej na krótkich dlatego nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Zadi8 myslalem o takich siwtlach...

... ale wyleczylem sie po rozmowie na parkingu z jednym gosciem co do swojej megi coupe takowe zalozyl..

Wydal ponad 600 złociszy i po za wygladem lampy te nic wiecej nie dawaly...

Wiec temat odpuscilem, lepiej te 600zl zainwestowac w cos innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobaja takie swiatełka bardzo i bym sobie zainstalował ;-)

 

na forum Renault19 jest koles z zakopanego ktory robi takie lampy sam na czesciach z mercedesa homologowanych dajesz mu starte lampy i on podobno robi z tego cuda za 500zł i swieci to dobrze wiec moge sie zapytac kumpla ktory jest na tamtym forum zeby pogadal z gosciem albo dal numer ;-)

 

[ Dodano: 2007-06-07, 10:32 ]

sam juz mialem sobie to zamawiac ale nie wiem czym bede jezdzil po wakacjach bo chcem diesla :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!