Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co myslicie o tym modelu?? Jaka to wersja wyposażenia?


martbex

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym był ostrożny przy tak podkolorowanych ogłoszeniach. Dającego ten opis poniosła mocno fantazja.

Ten egzemplarz na pewno NIE MA:

- ESP

- kontroli trakcji - (bo to chyba własnie jest ESP?)

- tempomatu

- skórzanej tapicerki (bo takowe nawet w scenicach nie występowały) - jedynie tzw. półskórę - czyli skórzane boczki siedzeń.

- bogatego wyposażenia - to prawie golas jak na scenica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam tylko podkreślić znikomą wartość książki jako dowodu na przebieg <czerwona> nie wszyscy wiedza, że książkę na allegro można kupić bez problemu i wierzą w to, co w niej ktoś napisał i nie jadą już do aso, bo po co, skoro jest książka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTIG, no właśnie . Wyczytałem na tym formum ze galka wyciera sie dosc szybko - pisali to ludzie, ktorzy maja scenica od nowosci i po 70 tys. sie wyciera.

Poza tym czesto sie jezdzi trzymajac reke na galce - to tez zuzywa.

Powiedzcie mi moi mili jak to jest z tym sprawdzaniem w ASO, ide i podaje VIN i mi mowia??? A czy podlaczajac pod komputer importowane auto (takie bez historii serwisowej w polski ASO) mozna wyczytac rzczywisty przebieg z komputera auta, czy tam tez cofaja?

Kosztuje cos taka imformacja z serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajesz nr vin, dostajesz wydruk historii serwisowej.

ostatnio jak pytałam, kosztowało to 100zl, ale jak się uśmiechnęłam, to podali ostatni termin wizyty w aso i przebieg za free <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nati_, Ludziska !!!!

Kupuje to auta. Wszystko jest ok,w serwisie potwierdzili przebieg 126 tys. , auto od oczatku bylo serwisowane, zadnych powaznych napraw, 1,5 tys. km temu przeglad z wymiana rozrzadu, wymieniono tez turbine (poza serwisem, ale sa na to papiery i gwarancja 2 lata)!!!! Auto pewne, malo jest teraz takich na rynku!!!! Juz wkrotce zdjecia w forum nasi uzytkownicy itd. Mam nadzieje, ze bede zadowolony!!!! <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, No faktycznie kolor drzwi jest dobrany profesjonalinie <czerwona>

Nie jestem pewien czy to jest para na reflektorze, na innym zdjeciu w ofercie juz tego nie ma. A le co tam, najwazniejsze ze moj scenic jest ok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!