Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Budżetowy Zestaw Car-Audio.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Pare dni temu kupiłem piękną Meganke Classic. Niestety muszę zainwestować w sprzęt grający. Niestety nie mam do wydania zbyt dużo pieniędzy... max do wydania mam 500-600zł. W sprawie radia to sprawa jest jasna... wybór padł na Pioneera DEH-2200UB. (liczmy 300zł). Jeśli chodzi o głośniki to na przód koniecznie zestaw odseparowany... i tu zaczynają się schody:

nie wiem czy szarpać się na głośniki typu Hertz DSK, Helix DB 52.1 (250zł kpl) czy moze postawić na Phonocary seria TD-Line (ew. Pro-Tech)... i wtedy zostałaby kasa na jakieś coaxiale w tylną półkę.

 

Co myślicie o tych Phonocarach? mieliście okazje ich posłuchać? Słyszalem pare dobrych opinii na temat tego sprzętu... ale nie chce kupować w ciemno.

 

Link:

Td-Line

Pro-Tech

 

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio osobiście wziąłbym inne (alpine, clarion), głośniki hertze albo helixy, dodatkowo wygłusz drzwi no i głośniki do drzwi zamontuj na dystansach z mdf'u. W tylną półkę nic nie wstawiaj a już na pewno nie koaksjalne.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lomak, bądźmy szczerzy, za tę kwotę którą dysponujesz nie zrobisz fajnego Car Audio, które GRA, na samych podzespołach funkel-nówka-nie śmiganych... Zastanów się czy warto pakować się w takiego Pionka za (ponad) 300 zł - nie jest on rewelacyjny, a i do większej rozbudowy się nie nadaje... Za tę kwotę można kupić naprawdę wysokiej klasy radyjko używane ze zmieniarką CD, a jak dobrze poszukasz to i wyższej klasy radyjko z mp3 już znajdziesz - oczywiście używane. No, chyba że priorytetem jest dla Ciebie złącze USB... ale osobiście nie spotkałem jeszcze żadnego radyjka z USB w tej kwocie, które by dobrze zagrało :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DizzyX, wiem ze za kwotę 600zł szału nie narobie ;P używane radia już przerabiałem... i nie wyszedłem na tym najlepiej. A z dwojga złego to juz chyba lepiej kupic tego Pionka niż Panasonici, JVC czy inne cuda. Na allegro widziałem te radio za jakieś 280zł. Nie nastawiam się na konkretną rozbudowę car audio... byleby coś grało za przyzwoite pieniądze <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hertz, helix.

w starej megance I, miałem helixy 62.1 + tweetery (oczywiście dziury pod niskotonowe zostały odpowiednio powiększone), bardzo polecam.

I do tego miałem radyjko kenwooda za ~250 zł, nie pamiętam już jaki model..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako radio polecam Alpinke albo Clarion'a coś z mp3. Głośniki Hertz. Powinieneś się wyrobić w 600zl. Zagra ci to naprawdę przyzwoicie. Do tego możesz jeszcze wygłuszyć drzwi i będziesz naprawdę zadowolony. Aby usłyszeć lepszy dzwięk musisz już dużo więcej dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!