Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nie działa opuszczanie szyby od kierowcy


Rekomendowane odpowiedzi

dek17, Wymiana podświetlenia to jedno, a to że szyba się nie opuszcza to zupełnie inna sprawa.

Opis naprawy podświetlenia wyłączników znajdziesz tu http://megane.com.pl/dload.htm?action=category&id=3

dek17, napisz konkretnie o co chodzi, nikt tu szklanej kuli nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze przyciski nie reaguja na jaka kolwiek komende.. nie otworzy sie szyby.. naciskam przyciski i nic.. szyba stoi zadnej reajkcji.. ani od strony kierowcy ani od pasażera. a czy szyby uchylne z tyłu sa jakos podpiete pod ten sam moduł? bo tylne sie otwieraja normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest nowe, czy niedawno nabyte?

Może być problem z wtyczkami w drzwiach, mogą być uszkodzone podnośniki, może być padnięty bezpiecznik, uwalone UHC, Ale stawiam na to pierwsze.

Acha, problem jest z przełącznikami szyb w drzwiach kierowcy czy również pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

żeby nie zakładać nowego tematu piszę tu. w miejscu gdzie są wszystkie bezpieczniki mam taki jeden który odnosi się do elektrycznych szyb. gdy jest włożony wszystko chodzi. gdy go nie ma nie chodzą logiczne;) gdy mam ten bezpiecznik włożony a silnik nie chodzi po jakimś czasie akumulator siada. czy to wina jakiegoś zwarcia? pewnie nie ratuje mnie nic innego jak elektryk. jak macie jakieś pomysły piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłbym prostym sposobem, wyjąć włącznik tej szyby i zamienić z innym, być może on robi zwarcie. Jeżeli tak, to w momencie łączenia go z kostką, będzie słychać cykanie silnika szyby. Może trzeba rozebrać boczek i tam będzie widać uszkodzone koszulki przewodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam nie mogę opuścić szyby od kierowcy. Po podłączeniu do akumulatora szyba opuszcza się i podnosi. Przycisk był zepsuty i wziąłem od drzwi pasażera, i sprawdziłem od innej meganki ale przed liftem i one tylko podnoszą szybę. Proszę o pomoc.

 

Proponuję się zapoznać z regulaminem forum i do niego się stosować. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!