Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak napedu ...biegi nie reaguja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Jestem nowym użytkownikiem na tym forum i już poczytałem o tej usterce ale rozbieżne są

opinie .

Napisze na początku co się dzieje:)

ruszając ze stacji bp usłyszałem jakieś pukanie (tak jak by ze skrzyni biegów) a następnie Renia odmówiła posłuszeństwa i nie moglem ruszyć, biegi nie reagują(można wrzucać, przy 4,5 słychać jakby się coś ocierało,ale auto i tak stoi w miejscu) czytając rożne podobne usterki to użytkownicy stawiają na przegub ,polos.

Moze ,ktoś z Was miał coś podobnego i co było przyczyna?

 

 

Proszę o wyrozumiałość<ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze tak będzie:) jeszcze dziś postaram się auto przyholować i pogrzebać przy nim:)

 

a coś ze skrzynia biegów mogło się stać? zapomniałem dodać ,ze biegi moglem zmieniać nie wciskając sprzęgła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala czyli trochę będzie roboty, za parę minut jadę odebrać auto. i liczę ze nie jest to związane ze skrzynia biegów;/

 

[ Dodano: 2010-04-10, 00:09 ]

Odebrałem samochód i na biegu zachowywał się tak jak na luzie;/ i teraz pozostaje mi pytanie czy sprzęgło? a dokładnie tarcza? mogla sypnąć/

 

[ Dodano: 2010-04-12, 23:03 ]

Po dłuższym czasie i naprawie.. zostaje skrzynia do wymiany;/ i mam teraz pytanie czy skrzynia od meganki z 1998r 1.6 8V będzie pasować do 1.6 16V z 97?

Bo z tego co się orientuje to ta skrzynia musi być z wyjściem od prędkościomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 97 roku nie było silników 1,6 16V w scenikach. Jeśli masz taki silnik to nie będzie pasowała.

Choć podejrzewam że masz Scenika/megane 90 KM czyli silnik K7M 702 jak na focie poniżej silniki te występowały tez bez tego czarnego plastiku i z aluminiową obudową

980897725

a to 1,6 16V K4M

962074219

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekwjk, w megane tez nie było silników 1,6 16vw roku 97 silniki 1,6 16V weszły dopiero w 99 roku,

masz wklejone wyżej zdjęcia powiedz który masz silnik to ci jasno odpowiem a jak chcesz się przekomarzać to idź do piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!