Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Cb Radio jakie ?


rotation

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy taki: http://allegro.pl/item1132230961_cb_radio_...14_fv_lodz.html zestaw będzie dobry dla dopiero rozpoczynającego przygodę z CB użytkownika? Mowa o mnie :-). Wiele już przeczytałem nie tylko na tym forum tematów związanych z CB i niestety dalej nie wiem co wybrać. Chciałbym złożyć zestaw za maks. 400 złotych, radio montowane i włączane okazjonalnie, na pewno nie podczas dojazdów do pracy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoofeR, przyłączam się do opinii kol.Aveo, sam posiadam YOSANA 120 PRO ale z anteną SIRIO TURBO 1000 na uchwycie na klapie. Jest idealne przez swoje filtry i RF-gaina dla początkującego. A że nie do pracy :-) To się zmieni niebawem, ledwo wsiądziesz do auta by do sąsiada podjechać, to będziesz szukał kontaktu przez CB. To staje się nałogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, poczytałem co nieco o tym YOSANie i wydaje się być ok, w zasadzie nie ma osoby, która by tego radia nie chwaliła. Zainteresował mnie również model YOSAN TURBO.

 

Czy do tego radyjka lepsza w takim razie będzie antena Sirio Omega 27 MAG czy Sirio ML-145? Obie w praktycznie jednakowych cenach.

 

Omega z tego co doczytałem ma składany bat, co by mi bardzo ułatwiło wjazd do garażu.

 

Update:

 

Kupiłem Yosan JM-3031 Turbo z anteną Sirio ML-145.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekilla, proste radio w sprawdzonej budowie. Do mobilka może być. Raczej nie psujące się chociaż bywa że pojawiają się w nich zimne luty które łączą pionowe płytki występujące w tym radiu. Można śmiało używać mikrofonów z wzmocnieniem. Miłego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, poczytałem co nieco o tym YOSANie i wydaje się być ok, w zasadzie nie ma osoby, która by tego radia nie chwaliła. Zainteresował mnie również model YOSAN TURBO.

 

Czy do tego radyjka lepsza w takim razie będzie antena Sirio Omega 27 MAG czy Sirio ML-145? Obie w praktycznie jednakowych cenach.

 

Omega z tego co doczytałem ma składany bat, co by mi bardzo ułatwiło wjazd do garażu.

 

Update:

 

Kupiłem Yosan JM-3031 Turbo z anteną Sirio ML-145.

 

Hej.Kupiłeś Yosan JM-3031 Turbo z anteną Sirio ML-145.Jesteś zadowolony?

Zastanawiam się właśnie nad tym radyjkiem do Scenika mojego :mrgreen:

Możesz coś więcej powiedzieć o tym zestawie?

Znalazłem na Allegro:

YOSAN

Kurczę i się zastanawiam poważnie nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie ta aukcja :mrgreen:, przy okazji polecę sprzedawcę, szybki kontakt mailowy, jeszcze szybsza przesyłka.

 

Wstyd się przyznać, ale sprzęt i antenka jeszcze leżą w domu. Ostatnie upały i praca zupełnie zniechęciły mnie do jakiejkolwiek ingerencji w autko. Może dziś, może jutro zajmę się instalacją. Jestem już umówiony na strojenie.

 

Odnośnie Yosan'a, jest to najwyższy model tej firmy poza niedostępnym w Polsce Yosanem Trucker. Z informacji zamieszczonych na forach, jest to jeden z najlepszych sprzętów dających sobie radę z każdym rodzajem zakłóceń instalacji auta i to był jeden z ważniejszych powodów kupna tego modelu. Jak już wspomniałem, na forach dot. cb-radia radio to jest oceniane na 10/10 w stosunku jakość/cena, do tego chwalona jest opcja automatycznego SQUELCH. Sprzęt jest solidny, gruszka trochę mała, ale do przyzwyczajenia się. Tyle teorii...

 

Po instalacja i teście radyjka u siebie, dam znać w tym lub innym temacie na forum.

 

Nadmienię, że gdyby nie Aveo i gojgen, w życiu nie dokopałbym się do radia tej firmy, pewnie padłoby na jakiś niski model Presidenta bądź Maxona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!