Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Silniczek recyrkulacji


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Megane 1 1996r. z klimą.Odłączenie tego silniczka-wszystkie dotychczasowe informacje na forum są albo z księżyca albo dotyczą innych wersji,bo jestem po kilku godzinach prób dostania się do złącza tego silniczka i według mnie jest to niemożliwe.Poszukuję ściśle info od osoby , która w tej wersji Megane udało się to zrobić.Żeby nie było niepotrzebnych dyskusji to taka uwaga: jest taki układ w tej wersji : pod podszybiem jest filtr-nagrzewnica jako całość i obok dmuchawa w obudowie połączona oczywiście z nagrzewnicą i nie ma tam żadnych złącz poza dwoma kabelkami najprawdopodobniej są to kabelki zasilające Silnik dmuchawy ale są bez złącza,nie ma możliwości demontażu nagrzewnicy wraz z dmuchawą.Czekam na pomoc ,z góry wielkie dzięki.Może ktoś wie gdzie się rozdzielają kable zasilające: ten silniczek,sterowanie nawiewem i może coś tam jeszcze?

 

[ Dodano: 2010-05-05, 20:39 ]

Za bardzo nie wierzyłem,że ktoś pomoże mi bo temat był maglowany wielokrotnie i raczej w modelu tym z 1996r. z klimą nierozwiązany dotychczas,tym bardziej cieszę się ,że udało mi sie go samemu rozwiązać alo tylko dzięki swojej determinacji.Skonstruowanie zasilania z jednego bezpiecznika kilku urządzeń odbiorczych to jedna wielka paranoja,a gdzie znajduje się rozgałęzienie tych kabli zasilających to chyba tylko wie montażysta tego auta.Możliwe,że w wersji bez klimy to jest to złącze do silniczka recyrkulacji pod podszybiem ale z klimą to już jest zupełnie w innym miejscu.Straciłem na znalezienie tego ok 2 dni ,wypiąłem złącze i po stukaniu a w końcu tylko albo aż o to mi chodziło.Temat uważam za zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!