Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

PANASONIC CQ-C8405N


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Mam okazję kupna radioodtwarzacza PANASONIC CQ-C8405N. Powoli kompletuję Car Audio do samochodu i zależy mi na dość dobrych komponentach - wiem, że na przodzie zagrają głośniki Vibe Black Air 6. Co sądzicie o tym radiu? Jak wypada wg Was firma Panasonic w Car Audio? Jest to najwyższy model tej firmy, który z tego co widzę ma wiele ciekawych funkcji typu filtry LPF, HPF a z bajerów np. kolorowy wyświetlacz z animacjami.

 

Jakby ktoś nie wiedział o jakie radio konkretnie chodzi to odsyłam na stronę:

http://www.panasonic.com.pl/oferta.php?prod=3274

 

[center:09c7a13397]1023160577 [/center:09c7a13397]

 

Mam okazję taniego kupna tego radia stąd moje pytanie :)

Mam nadzieję, że pomożecie! Pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciach

 

300 zł. Ogólnie szukam jakiegoś używanego radia dość wysokiej klasy do około 500 zł. Akurat brak USB nie jest dla mnie jakąś wielką wadą bo i tak zazwyczaj słucham muzyki z CD albo po prostu radia :)

 

Regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważałem, że USB nie będzie mi potrzebne no i się przeliczyłem ;-) wspomnisz moje słowa po entej nagranej płycie CD :) no chyba, że masz odtwarzacz mp3 i kabel, ale wierz mi, że jest to strasznie nie wygodne. Jeśli masz 500zł do wydania do na alledrogo wychaczysz lepszy sprzęt, tak mi się wydaje, ale niech się wypowiedzą bardziej obeznani w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby nie mające do czynienia ze sprzętem Panasonic zawsze twierdzą, że to średnia firma trochę lepsza od Sony jeśli chodzi o Car-Audio.

 

I faktycznie tak jest jeśli chodzi o ofertę w segmencie "low" czy "medium" ale prawda jest taka, że jeżeli mówimy o najwyższych seriach tego producenta to jest to bardzo niedoceniany sprzęt z mnóstwem możliwości i bardzo ciekawym dźwiękiem po wysterowaniu (a jest co ustawiać w tych najwyższych modelach).

 

Omawiany przez Ciebie sprzęt to nie najwyższy model - ale jeden z wyższych.

 

Gra na poziomie Alpine, Pioneera i Clariona w podobnych cenach.

Polecam ze względu na jakość dźwięku i możliwości konfiguracji - wyposażony faktycznie nie jest rewelacyjnie ale zależy komu o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!