Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kody błędów - POMOC!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów.

 

Mam nadzieje, że ktoś będzie mi w stanie pomóc chodź w małym stopniu w odczytaniu kodów błędów i w ich szerszym opisie. Po podłączeniu do komputera po skanowaniu błędów wyskakują mi błędy poduszek a dokładnie 5 błędów. Dodam również, że na wyświetlaczu pali mi się kontrolka od poduszki (pali się ciągle - nie miga). Samochód kupiłem jako uszkodzony ale z nie wystrzelonymi poduszkami. Uszkodzony był przedni i tylni zderzak. Lampy przednie i tylnia prawa lampa. Drobna naprawa. Koleś od komputera powiedział, że czegoś takiego nie widział i żebym szukał pomocy na forach. Kody błędów też mu nic nie mówiły, nie chce nic przekręcić ale powiedział że serwisowe kody zaczynają się na inna literę. Dał mi wydruczek z tego urządzenia co sie podpinał. Na tym wydruku jest coś takiego:

 

Code001:

DF077: Front driver thorax side air bag circuit, open circuit. - MEMORY.

Code002:

DF193: Passanger air bag locking status change. - MEMORY.

Code003:

DF002: Compuetr supply voltage, value outside tolerances. - MEMORY.

Code004:

DF240: Driver's lap strap/seat airbag circuit, open circuit. - MEMORY.

Code005:

DF194: Replace computer after impact. - ACTIVE.

 

Nie chodzi mi oczywiście o ich przetłumaczenie, ale o opis. Może ktoś się spotkał z czymś takim. Może ktoś będzie mógł mi coś doradzić. Chciałbym się tego wreszcie pozbyć.

 

Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!