Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wasze opinie o KOLORACH


bowie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolor odgrywa niebagatelną rolę w wyglądzie auta (które ponoć kupuje się oczami)

Dlaczego zdecydowaliście się na określony kolor i czy drugi raz wybralibyście ten sam? Innymi słowy: plusy i minusy kolorków dostępnych w megance III

 

Jeśli chodzi o mnie, to do Grantoura wybrałem beż popielaty, ale napiszę o nim coś wiecej jak już odbiorę samochód, czyli dopiero w sierpniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalowoniebieski - juz niedlugo odbior - kolor widzialem tylko przelotem przez 30sek i co widze jakies zdjecia w sieci tego koloru to wyglada on calkiem inaczej... wiec troche strachu jest ;) Nawet naszego użytkownika juz o to pytałem bo jego fura w galerii też nie pasuje do tego co wybieralem ;)

 

Wybór: kolor spodobał się w katalogu mojej połówce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalowoniebieski jest OK, dzisiaj widziałem dwie meganki, jedna właśnie stalowniebieska, druga szara eclipse (kurna, kto to kupuje, możecie mi wytłumaczyć?). Brałem pod uwagę też szary platynowy, ale mi przeszło jak kiedyś zobaczyłem lagunę III w tym kolorze, wyglądała tak... zwyczajnie (aczkolwiek platynowa megane grantour może wyglądać lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o MIII Coupe - jak dla mnie musi to być pomarańczowy. Jakoś ten kolor wyjątkowo mi przypasował do tej wersji, jest wyjątkowy, niespotykany i moim zdaniem ładnie pasuje do dość niebanalnego designu samochodu ;-)

 

Jeśli MIII CC - koniecznie biała perła ;) Chociaż ten biały może być ciężki w utrzymaniu odpowiednim, ale to się przekonam jak odbiorę i wtedy dokładnie wypowiem ;) Na razie mówię czysto o walorach wzrokowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO, hatchback w kolorze szary eclipse wygląda mocno średnio, coupetka jak widzę prezentuje się dużo lepiej, aczkolwiek w tym przypadku można byłoby kolorowo zaszaleć, bo charakter auta wręcz się o to prosi

Ale jak mówią, o gustach się nie dyskutuje, gdyby wszystkim podobały się te same kolory, to na drogach byłoby nudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem to naprawdę byłem zaskoczony jak to wygląda fajnie

To prawda, jakis czas temu tez widzialem na zywo takie cudo i naprawde bardzo fajny kolor...

i przedewszystkim nie jest tak oklepany bo teraz gdzie nie pojdziesz to czarny, bialy i srebrny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja bym bral niebieski - jest zajefajny, najbardziej mi pasuje do tej wersji i będzie bardzo dobrze wyglądał o każdej porze roku :mrgreen: mogliby w salonach Renault pokazywać na jakiś kawałkach karoserii jak dany kolor wyglada w rzeczywistości - bo katalog papierowy odbiega troche od rzeczywistości i jak nie masz na placu u dealera takiego koloru to takie troche kupowanie w ciemno. Ostatnio odstawiałem ojca mercedesa do serwisu/salonu i mili tam taką fajną sciankę z pokazanymi wszystkimi dostępnymi kolorami (pomalowane kawałki blach) - jakiś pogląd dawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybraliśmy do Grandtoura biały. Zwykły biały :mrgreen:

Dlaczego? Z kilku powodów, m.in. dlatego, ze lubimy ten kolor, że będzie to trzecie auto w tym kolorze (choć pierwsze kombi), prozaicznie - że za to nie ma żadnej dopłaty (wiem, kupuję auto za ciężkie pieniądze i skapię na kolor, ale krew mnie zalewa, jak za to ciągną kasę), że będzie mi pasował do tego czym się zajmuję, a również dlatego, że strasznie mi się to autko w białym podoba :(

 

Pzdr,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!