Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wasze opinie o KOLORACH


bowie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam czarną, na żywo widziałem też białą - obie wyglądają super. Ale obie są jednakowo upierdliwe w utrzymaniu - widać każdą kropkę brudu na nich.

Ta ruda w świetle dziennym jest trochę nijaka :mrgreen:

Jak chcesz mieć praktyczny kolor to bierz srebrny :( ale akurat na tej wersji to chyba on średnio wygląda.

Ale to tylko moja opinia - o kolorach się nie dyskutuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I bardzo dobrze wybrałeś! Czekam na identyczną, też w kolorze niebieskim. Przez zakupem miałem okazję przejechać się na jeździe próbnej takim właśnie modelem i powiem Ci, że w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

 

A co do innych kolorów.Pod uwagę brałem też biały i czarny. Ten drugi odpadł ze względu na to, że na tym lakierze nie widać zmienionego przedniego zderzaka. A biały widziałem ostatnio na ulicy i jestem bardzo szczęśliwy, że go nie wybrałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z własnych doświadczeń wynika że ludzie i tak najbardziej patrzą na felgi - wymyty czarny jest bezbłędny ale zazwyczaj krótko jest czysty wiec.... radość jest ograniczona :) dziś brałbym szarą platynę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli biały to tylko perła lub metalik :) Szara platyna też wygląda nieźle. Czarny efektowny ale jest brudny po przejechaniu 100m od myjni.

 

Nawiasem mówiąc - pierwsza Megi była granatowy metalik. Powiedziałem sobie, że nigdy więcej. Ale napatoczyła się MII GT granatowa z przyciemnianymi szybami, na alusach i... kupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Każda sroczka swój ogonek chwali, dlatego też i ja się pochwale.

Beż popielat z jasnym wnętrzem.

Piękności <szukaj>

 

Najlepszy pod względem niewidoczności brudu jest srebrny metalic, ale już mi się opatrzył

Ciemnych nie braliśmy pod uwagę ze względu na bardzo szybkie brudzenie-widoczne.

 

A z tych jaśniejszych padło na to co w/w napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowaliśmy się z żoną na "rudy" (pomarańczowy lateryt) bo mieliśmy już dosyć czarnego.

Czarne samochody wyglądają w większości przypadków super ale niestety tylko jak są czyste a to się często nie przytrafia.

 

"Kalosza" mamy czarnego i w zasadzie wiecznie jeździ bardziej szary jak czarny. To już trzecie nasze autko w tym kolorze i prawdopodobnie ostatnie. Mam serdecznie dosyć prób utrzymania tego koloru w czystości. Tym bardziej, że jak umyję autko to mogę być pewny że za kilka godzin będzie padał deszcz (pewnie większość tak ma :evil: )

 

Poza tym jak popatrzeć na nasze ulice to większość samochodów jest srebrna, szara lub czarna. A taki "rudy" przynajmniej trochę życia wnosi na ulice <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!