Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dobranie woofera.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taką prośbę, moglibyście mi polecić jakieś głośniczki 16cm, chciałbym je zamontować w półce, teraz mam JBLe ale dwudrożne, a chciałbym zakupić woofery... ;-) Widziałem sporo głośników BOSCHMANN`A, ponoć nie są to jakieś dobre głośniki... Co moglibyście polecić...

Chciałbym zamontować z tyłu woofery, aby dopełniały przednie głośniki niskimi tonami - <5kHz... ;-)

 

EDIT: Znalazłem takie -> KLIK

Z przodu mam Hertza, mają moc RMS 50W, te co znalazłem mają moc RMS ok 40W, i teraz moje pytanie brzmi, czy moge te głośniki podłączyć pod wzmacniacz 4 kanałowy, czy przód nie będzie mi grał głośniej od tyłu przez to... (Przykładowy wzmak - http://www.audiosklep.pl/peiying-py-2000-520w-p-216.html)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w chwili obecnej hertze pod samym radiem lecą ? Ja bym ten pieniądze wydał na wygłuszenie drzwi z przodu (chyba, że już masz), i kupił używany wzmak typu alpina z serii 35xx. Alphardy są równie gówniane co buszmeny.

 

Pzdr

 

ps. cieniasa nie kupiłeś, że znów o audio piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniacz, plany sie pozmieniały po głębszych przemyśleniach... Zostaje przy MEGI.. :-)

Czyli wyrzuciłbyś głośniczki z tyłu, za te pieniądze kupił jakiś wzmak i wygłuszył autko.??? Ale mnie chodzi po głowie to, że jak wyrzucę tylne głośniczki to z tyłu będzie cicho to grało... :-? No i bassik (lubiany przeze mnie i tatę) się zmniejszy, a póki co nie stać mnie na suboweer ... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym tak zrobił. Tylko, że ja myśląc o muzyce w aucie, myślę o przednich fotelach. Tylne mnie średnio obchodzą ;p I jeżeli ktoś z przodu puści cicho muzykę, no to z tyłu może już jej niewiele dochodzić. Albo robisz ładną scenę z przodu, albo głośno wszędzie :-)

 

Pzdr :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej musiałbym mieć drugi komplet głośników z tyłu, gdyż jak jedziemy gdzieś rodzinką to głośność jest raczej niska... :-/ Najwyżej nad suboowerem pomyśle jak Megi będzie moja, a póki co prosiłbym Cię o podanie jakichś dobrych głośników - wooferów do 150zł oczywiście 16cm, co do głębokości montażu to dzisiaj pójdę looknąć ile tam jeszcze wejdzie i Ci dam znać... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!