Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prosze o poradę fachowców:)


Stokke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczne od tego,że jestem kobietą znającą się na autach tyle o ile,szukam od jakiegoś czasu Scenica w automacie chociaż wszyscy mi odradzają,ze jak się zepsuje to z torbami pójdę przyszłam tutaj po fachową poradę, jak to naprawde jest z tymi automatami? czy koszty napraw mnie zabiją na miejscu czy sa porównywalne z manualem? jeśli moge prosić wpadło mi w oko owe autko co myslicie na jego temat?

 

http://moto.allegro.pl/item1103250132_rena...omat_klima.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuca się w oczy zmasakrowane radio, chyba niezbyt dobrze działający wyświetlacz (jakieś krzaczki tam widać) i na czarno pomalowany prawy próg (na łączeniu z błotnikiem). Reszta pewnie jest tajemnicą sprzedającego. Brak też zdjęcia spod maski, więc nie wiadomo, cóż to za instalacja tam się skrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czarno pomalowany prawy próg

To plastikowe nakładki na progi, była o tym już kiedyś dyskusja.

Niektóre wersje (roczniki) miały w tym miejscu przyklejony kawałek bezbarwnej folii ;-)

Jak dla mnie to auto coś za dobrze wygląda, możne tylko na zdjęciach, jak na ten rocznik i przebieg.

Zastanawia mnie kierownica. Ja mam identyczną, ale już całkowicie zdartą a mam dopiero 158 kkm.

No i albo mi się wydaje, ale przedni zderzak jest chyba czarny, a tylny grafitowy.

Nie mniej zobaczyłbym go w rzeczywistości.

A już na pewno odwiedził ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście rewelacyjni,widzicie rzeczy na które nawet bym nie zwróciła uwagi,niestety nie mam nikogo kto sie zna na autach i boję się,że kupię auto po przejściach,skoro macie tyle wątpliwości to chyba sobie ten egzemplarz daruję tymbardziej,że mam kawalek drogi do niego,a zerknijcie jeszcze na ten egzemplarz tylko,ze ten to manual i nie jestem przekonana.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13885075

 

Jeszcze jedno pytanie jaka jest różnica w spalaniu w silniku 2.0 a 1.6? w sumie nie potrzeba mi silnika 2.0 bo rajdowcem nie jestem i 4 osob tez wozić nie będę tylko psa i nie chcę po prostu dużego spalania benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej to mi się podoba to

duza przeszczen

 

Różnice są niewielkie, ale naprawdę lepiej zainteresować się silnikami 1,6/2,0 są mocniejsze i przyjemność z jazdy dużo większa.

Ale z drugiej strony Scenic to nie wyścigówka, do spokojnej, komfortowej jazdy jak najbardziej się nadaje.

Wracając do linku, ktoś kto robił te zdjęcia po prostu napstrykał fotek komórką i wrzucił. Nie wiele na tych zdjęciach widać.

Auto golas, ma tylko co niezbędne i tyle

Jakaś przygoda z tyłu na klapie i prawej lampie.

Nie wiadomo jaki przebieg? Wypucowane na cacy, a ta nakładka na kierownice do wyrzucenia.

Trudno powiedzieć, trzeba obejrzeć podjechać do warsztatu lub ASO niech sprawdzą.

No i ta cena. Jakaś taka dziwnie niska, jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylne nadkola do roboty, z obu stron.

Z przodu składanie błotnika z progami do roboty z obu stron.

Maska rzeczywiście spasowana nie tak jak powinna, z prawej strony trochu "wyje".

Wg mnie przebieg dużo większy niż w ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!