Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co to za wersja Scenic IphII? Pomarańczowe dodatki...


klatka

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam mojego scenica i szukam... i znalazłem ładnego <piwko> ale nie wiem jak go szukać... po czym.

Może od początku cechy szczególne:

-pomarańczowe dodatki (dźwignie podnoszenia szyb, pokrętła przy siedzeniach, uchwty na siedzeniu pasażera, gałka biegów z wstawką pomarańczu, zegary srebrno pomarańczowe)

- czarne reflektory z przodu

- nakładki na progach z przodu metalowe z tyłu plastik (oryginały)

- z tyłu na siedzeniach nie ma stolika tylko kieszeń i pojemnik na napój (z materiału)

- Kierownica czarna skóra z takimi dziurkami

Spotkałem go w 2003r...

Powiedzcie mi co to za wersja i/lub gdzie go szukać?

A może ma ktoś taki na zbyciu? :oops:

 

Dzięki z góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Mer du Nord lub Sport Way.

Czarna kierownica byłą też w RX4, ktore wychodziło w wersji Sport Way/Mer du Nord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mer du Nord !!! - taka rybka lub coś ala rybka na bokach i z tyłu (nalepka) - czy tak? i czy tylko ta wersja tzn z nalepkami była tak ładnie ubrana? Znalazłem "bezwypadkowego" tyko z malowanymi jednymi drzwiami ale bez nalepek... a drugi miał nalepki Mer du Nord ale zegary były od normalego scenica <piwko> (diesel :oops: )

RX4 nie wchodzi w rachubę - przekracza budżet 15k...

Zdaje się że będzie ciężko znaleźć takiego "ludzkiego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ta wersja miała rybkę + naklejki. Jak liczniki były ze zwykłej wersji to wiadomo o co chodzi :oops: Czarny licznik to element charakterystyczny dla tej wersji, jak i te pomarańczowe dodatki.

Na forum przewinął się kilka razy link do opisu wielu wersji scenica I, nawet z fabrycznym DVD, jak poszukasz to może znajdziesz :)

ach tam, znalazłem, ale to nie to <piwko>

http://megane.com.pl/poszukuje-techinfo-do...ight=scenic+dvd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda aż za ładnie <piwko>

Naklejki mogły zejść przy polerce lakieru, nie chce mi się wierzyć że 8 letnie auto się tak błyszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że to tak jak z pierwszą miłością.... i że nie rdzewieję... i że jest ślepa <piwko>.

Znalazłem następnego tyle że 100 km ode mnie :oops: i ... no właśine kobiałka nie oddzwoniła :) - jutro dzwonię (właściwie nie ja - bo ja już bym kupił :) ) czekammmmmmmm...

A gdyby ktos zobaczyl tego w Siedlcach... chmmm nawet nie pomyślałem o forum :) - świeżak jestem tu :) A renuar u mnie od... Daci 1310... i tak zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!