Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana skrzyni biegów z 5-biegowej na 6-bie


Paok1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim autku padła synchronizacja między 1 a 2 i zalecana jest wymiana skrzyni biegów. Mam pytanie czy jest możliwa zamiana skrzyni z 5 na 6 biegową, czy wszystkie otwory będą pasować itd. Mam jeszcze pytanie czy możliwe jest żeby fabrycznie nowa skrzynia biegów kosztrowała 1500zł? Mówię o tej aukcji na allegro: http://allegro.pl/item1162085945_nowa_skrz...ii_1_5_dci.html

 

I może orientujecie się jaka powinna być cena za wymianę skrzyni? Ze względu na młody wiek często już próbowano mnie naciąć na pewne rzeczy więc wole się upewnić ile taka usługa powinna kosztować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Mam chyba ten sam problem czyli brak 1pierwszego i drugiego biegu.Mechanik powiedzial ze kulka znajdujaca sie na kocu linki wyskakuje z gniazda ktore jest na skrzynii biegów koszt w serwisie nowej skrzyni z linkami to 700zl. Pytanie czy mozna kupic same linki jak tak to gdzie i za ile a jesli nie to czy mozna kupic calosc gdzies taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc pozwolę sobie podpiąć pod ten.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Mam następujący problem. Od kilku dni z przodu od strony kierowcy słychać czasami straszne stuki (raczej trzaski) zwykle przy ruszaniu na skręconych kołach, gwałtownym hamowaniu lub najechaniu np. na krawężnik. Trzech mechaników orzekło, że to przegub wewnętrzny lewy. Pod dokładniejszych oględzinach okazało się, że ośka przegubu wewnętrznego wchodząca do skrzyni ma bardzo duży luz. Mechanik orzekł, że skrzynia do wymiany. W tym momencie pojawił się problem.

Skrzynia w moim Grandzie z 04.2004 silnik 2.0 16V jest typu ND0 015 ale 5-cio biegowa.

Wszystkie skrzynie z tym oznaczeniem jakie znalazłem są 6-cio biegowe.

Pytanie za 100 punktów czy skrzynia 6-cio biegowa z tym samym oznaczeniem będzie pasować w miejsce zamontowanej teraz.

Prośba do osób, które spotkały się z takim problemem o jakiekolwiek informacje.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Będę bardzo wdzięczny.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Pozdrawiam serdecznie

Mariusz

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 - Enter Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!