Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Porada odnośnie Scenica


pucekart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów

Poszukuję Scenica , z tymi poszukiwaniami jak narzazie ciężko, najróżniejsze przypadki i historie,,

Prosiłbym o opinie na temat tego link

http://moto.allegro.pl/item1178683782_rena...prowadzony.html

dziwny opis 2XP ale przedzwonię :->

Po rozmowie , gość twierdzi że żona pisała ogłoszenie , chyba ma więcej nie zorientowany, jak pytałem o VIN żeby sprawdzić to serwisowanie, to nagle twierdzi że nie będzie zapisów w serwisie Renault bo od 2004 wprowadziło bazę, oświeciłem go że od znacznie wcześniej można sprawdzić jak serwisowane Auto dziwny Handlarz??- okaże się na miejscu jak znajdę czas podjechać

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zdjecia sprawia dobre wrazenie poza kilkoma szczegółami:

1. Nie jestem w stanie dojść do tego czy stoi na nierównym czy ma cos dziwnie wysoko tylne zawieszenie z prawej strony (mam nadzieje że kwestia postawienia samochodu).

2. Jezeli pojedziesz ogladać to sprawdź tylne lampy-mam wrażenie jakby prawa miała inny odcień niż lewa-może oświetlenie a może to być zamiennik (jest bardziej różowa).

3. Nowiutka chłodnica?

4. Nastaw się że tylna wycieraczka nadaje się zasadniczo na śmietnik-najprawdopodobniej jest tak wyrobiona że nie sposób ustawić jej w poziomie (przerabiałem to).

 

Zaczynam dochodzić do pozytywów:

1. Wnętrze wskazuje na rzeczywisty przebieg, mój ma 157000km. i plastiki ma w trochę gorszym stanie od prezentowanego, ale gałka zmiany biegów w moim wygląda identycznie; kierownica jest w dobrym stanie, ale może byc nieprzyjemna w dotyku (z doświadczenia).

2. Sprawdź organoleptycznie poduszki-w tym roczniku i kompletacji powinno być 6 szt. 2 przednie, 2 boczne i 2 tylne (kształt podsufitki sugeruje obecność tylnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz , Fachowy Forumowicz jak Widzę I Zna się na rzeczy dla niego 9 <piwko>

Byłem Zobaczyć

Maska przednia malowana , sam właściciel mówi (przemalowana sam twierdzi grubość lakieru), widać,

prawy przód coś nie tak , zderzak z tej strony od dołu popękany z prawej strony i pod komorą fachowo coś tam majstrowane,

Przednia szyba nie oryginalna a wymieniona, tylna tak samo jak twierdzi na tirze stłuczona w czasie transportu a wymieniona na miejscu,?

Pod tylną lampą prawą ślady lakieru szorstki coś przemalowane?

Zadbany środek to fakt, kiera też jak nowa brak śladów korozji 6 P powietrznych

Ale najśmieszniejsze zaklejone na desce rozdzielczej lapka kontroli układu oczyszczania spalin widać na zdjęciu i w oryginale stwierdziłem że coś nie tak

A tablice ma 06.19.10 dziwne od czerwca wykupione a dopiero teraz na sprzedaż 07.08.2010

Zapewne doprowadzali sami do stanu Użytku

Ogólnie silnik, podzespoły i pozostałe elementy w miarę zadbane(tj środek itp , wesja w schowku naisane Expresion") jaki podwozie ale co zostało po z tłuczce z przodu i Z tyłu, za bardzo zachwala

 

No i książka serwisowa jaka jest wbita z SEAT??(nie Renault tylko Seat ?)/ wypełniona do 2oo5 roku, Może pozostałe auta z tego komisu zapewne mają takie samie pieczątki z tych samych serwisów jak by sprawdził (fikcyjnych)??

Z ciekawości sprawdzę VIN w Poniedziałek

NO maskara

A tu jeszcze jeden link dla oceny(dla Forumowiczów ) też jeden samochodzik , wystawiony już ponad pól roku, mąły przebieg,, brak po Vine danych w serwisie Renault Ostatni przy 23 tys w 2003 R

 

http://otomoto.pl/renault-scenic-oplacony-...-C13287769.html

 

Pozdrawiam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nawet, widać że zadbany, akumulator z butiku renault. Obejrzyj dokładnie tył, przód wydaje sie być w porządku. Trochę mnie dziwi fakt, że przy takim wyposażeniu jest zwykła kierownica, a nie skórzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt , najróżniejsze zjawiska są na Podkarpaciu,,Ciężko cokolwiek znaleźć Nawet Ph1 parę oglądałem, to masakra z 200 tys nagle miały po 160 tys, dobrze że po Vinie czasem można się coś dowiedzieć,

Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam mojego ph1/ph2 99r 1,6 16V+LPG BRC. Niestety dopiero w grudniu dostępny, bo w grudniu biorę od wujka kolejne auto. Ori przebieg 137kkm, ori bezwypadkowy, i ori bezpowodziowy (taki dopisek powinien być teraz w standardzie <piwko> ) w sumie 1 właściciel (drugi bo pierwszy to wujek), i ogólnie całość ori miód. Drogi i jest już na niego rezerwacja za 15 000zł. Jak dasz 1000 więcej jest Twój. Reszta na priv bo szkoda tutaj śmiecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba numer 2. Dlaczego? Ano dlatego, że mam takiego samego Scenica (silnik, rok, wyposażenie) i wiem jak to się sprawuje - auto bezproblemowe.

Pozostałe oferty też są niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 2xPP to widzę :-| Gdyby były jeszcze 2 to byłyby boczne tzn. w fotelach, ale na foto tego nie widać. Nie jestem pewien czy w Ph I były 4PP ale być może to zależy od wersji a na foto wersja jest nieczytelna. Zderzaki w kolorze a lusterka już nie <piwko> Ponadto nie podoba mi się spasowanie maski z błotnikiem (prawa strona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!