Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II 1.5 dci opinia


kbarann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na oku takie autko http://otomoto.pl/renault-scenic-full-opcja-C12483162.html

jadę go w weekend obejrzeć ale może jakieś spostrzeżenia macie co do tego egzemplarza. Przebieg niby autentyczny potwierdzony książką serwisową... oczywiście jeszcze to sobie sprawdzę później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotce od frontu szpara z prawej strony między maską a plastikiem jest inna (bynajmniej tak na foto widać).

I : jeżeli to najbogatsza wersja to w 1,5 dci alusów nie dawali? Być może nie - niech ktoś się wypowie kto na 100% wie. (w 1,9 raczej tak)

Na klapie brak znaczka Renault (i jak wyżej niech mądra głowa napisze jak to z tymi napisami jest bo nie w każdym są a chyba powinny?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle co ze zdjęć to wszystko OK.

Jak zwykle nadużycie pojęcia FULL OPACJA. Choć może dla 1,5 to jest FULL? Być może inne opcje jak choćby alu, ESP czy handsfree są tylko z lepszymi silnikami?

Co do napisu - to faktycznie już od liftingu wg. mojej wiedzy powinien być na tylnie klapie na dole po prawej stronie.

Co do szpary o której pisze exotic - faktycznie widać. Trzeba by to sprawdzić, ale ja bym się tym zbytnio nie przejmował. Do wielu czynności serwisowych trzeba demontować zderzak. Sam już go demontowałem chyba z 8-10 razy. Zawsze mi gdzieś potem szpara minimalnie nie pasowała. Zderzak duży i już to olewam, żeby tu naciagać, tam manewrować. Jak będę sprzedawał to sobie go idealnie zamontuję. Ale muszę dodać, że tak widocznej różnicy w szparach nie mam jednak. Trzeba napisać, że trudno ten zderzak dobrze dopasować. A tu może być kwestia perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłem i obejrzałem... Auto dostało w tył i to doś poważnie bo komora na koło zapasowe była wymieniana... z przodu też mi się nie podobało, kratka zderzaka uszkodzona. Oprócz tego auto w środku choć ładne i jasne to na 40 tys nie widać, bardziej na 100 tys.

Aaaaa... i najważniejsze auto jest niby z ASO. Przyprowadzone z Litwy ale książka serwisowa mi się nie podoba, jakby dziecko wypisało, niby ze stempelkami ale bez żadnych podpisów itp. Taką książke to samemu można zrobić...

 

Jak dla mnie auto nie do polecenia. Gostek też mi się nie podobał, ale to moje spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo's wyposażenia 1,5 - jest takie samo jak do 1,9 a więc, alufelgi, HF, ESP, lusterko monochromatyczne, dodatkowe lusterko wewnętrzne, czujniki w kołach etc.

moja wersja niby bogata, ale paru rzeczy nie mam np. oświetlenia w schowku tylnym, tym pomiędzy fotelami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!