Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MIII 1.5dCi FAP or not FAP. Co w trawie piszczy


ver_batim

Rekomendowane odpowiedzi

ver_batim, Ja robiłem przymiarki do megane HB potem zmieniłem na GT a jak się przejechałem i porównałem ceny GT z dodatkowymi opcjami to wreszcie zamówiłem scenica ;-) Dodatkowo dwa razy jeździłem GT w wersji dynamique i nie wiem może dziwny jestem ale fotel kierowcy wydał mi się niewygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenel, na Hands Free znajdzie się kasa szczególnie, że w pakiecie jest jeszcze składanie elektrycznie lusterka i czujniki cofania. Te ostatnie i tak będę brał, a składanie lusterek elektrycznie zawsze się też przyda.

Wielokrotnie miałem już sytuacje, że podchodząc z siatkami w obydwu rękach szukam kluczyków po kieszeni. A przekładanie siatek do jednej ręki lub kłaść na ziemię nie jest dobrym rozwiązaniem. A tak podchodzi się do autka a ono już czeka otwarte na swego pana :) . Bez kluczyków i tak się nie obejdzie bo będę montował także blokadę skrzyni biegów oraz będzie laska na kierownicę zakładana. Nie wiem czy w alarm też inwestować bo mam mieszane uczucia do fabrycznych instalacji alarmowych.

Teraz tylko pójść na jadzę próbną i składać zamówienie. Mam nadzieje, że uda się jeszcze w tym roku odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a składanie lusterek elektrycznie zawsze się też przyda
składanie elektryczne jest w każdej wersji wyposażeniowej - w pakiecie dopłacasz do automatu - czyli zamykasz samochód a lusterka się same składają

 

Obawiam się że nie do końca, regulacja elektryczna to jest ale składanie elektryczne lusterek to tylko w wersji z HF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomóżcie mi jeszcze w jednej sprawie. Jak wygląda oryginalne oświetlenie drogi w megance :) ? Zawsze chciałem mieć auto z xenonami, ale dopłata 5k do świateł mocno boli. Szczególnie, że chciałbym zamknąć się w cenie około 70-72 000 złotych a to może być trudne, chociaż mam nadzieje utargować opony, dywaniki i blokadę skrzyni. Może jakieś sprawdzone rady jak negocjować aby najwięcej utargować? I powtarzam pytanie o alarm, co o nim sądzicie. Ja do fabrycznie/salonowo montowanych mam mieszane uczucia. Auto będzie brane w części na raty, z resztą i bez tego brane byłoby AC a tam potrzebne są dodatkowe zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej!

 

Chciałbym się podłączyć pod wątek i zapytać, czy w megance II 1.5 dci z 2005 roku były montowane FAP? Ktoś z Was się orientuje?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Mam pytanko, mam MIII 2009r 1.5dCi 106km KM jest oryginalnie bez filtra cząstek stałych. Czy w takim wypadku tez nie ma dwumasy?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!